Durex Intense Play Vibrations - nakładka wibracyjna

Durex Play Vibrations to wibrujący pierścień, który zapewni obojgu partnerom 20 minut drżącej rozkoszy. To źródło niesamowitej przyjemności, wrażeń oraz zabawy z wibracjami. Nakładka jest prosta w użyciu, można łatwo ją włączyć i wyłączyć.

Znakomicie sprawdza się podczas eksperymentowania. Można używać ją prezerwatywą lub bez. Zabawa z nakładką wibracyjną będzie jeszcze przyjemniejsza, jeśli użyjesz żeli intymnych Durex Play.

Specyfikacje:

 uprzyjemnia kontakty seksualne

 20 minut przyjemności

 można ją łatwo włączyć i wyłączyć

 do użycia z prezerwatywą lub bez

 

Szukasz gadżetów, które pomogą przenieść Wasze wspólne doznania erotyczne na jeszcze wyższy level? Poznaj propozycje od marki Durex – nakładkę wibracyjną, która gwarantuje nawet 20 minut drżącej rozkoszy dla obojgu partnerów. Za sprawą Intense Play Vibrations możecie we dwoje cieszyć się z nieziemskiej i rozpierającej przyjemności. Jeśli wspólnie zamierzacie eksperymentować w łóżku lub chcecie spróbować czegoś nowego i wnieść swoje zbliżenia na wyższy poziom, nakładka wibracyjna od Durex to niezwykle praktyczny gadżet.

Jak korzystać z nakładki wibracyjnej? 

Jej działanie nie jest skomplikowane, a korzystanie z urządzenia pozostaje w pełni bezpieczne dla kobiet i mężczyzn. Sprzęt nakłada się na penisa i włącza, a nakładka wibracyjna Durex rozpoczyna swoją pracę. W trakcie korzystania z urządzenia, uzyskujemy wspólnie niezwykłe doznania za sprawą wibracji, które potęgują rozkosz kochanków. Produkt może być używany z prezerwatywą lub bez. Dla uzyskania dodatkowej stymulacji łechtaczki polecanym rozwiązaniem jest zastosowanie odrobiny lubrykantu Durex. Gadżet umożliwia uzyskanie niezapomnianej przyjemności nawet przez 20 minut ciągłej pracy. Stymulacja penisa i łechtaczki za pomocą rytmicznych wibracji to alternatywa dla stosowania wibratorów samodzielnie. Za sprawą nakładki wibracyjnej Durex, każda ze stron stosunku seksualnego czuje się spełniona i może liczyć na pełną satysfakcję.

 

Do wszystkich akcesoriów erotycznych zalecane jest stosowanie żeli nawilżających.

DUR-G-04

16 innych produktów w tej samej kategorii: