prążkowane
specjalny żel rozgrzewający
średnica: 52 mm
długość: 190 mm
grubość ścianek: 0.070 mm
Indeks: SKY-EIN-L-AQF-80-Z
Zestaw zawiera: • 10 szt. SKYN Elite - cienkie, • 10 szt. SKYN Intense Feel - z wypustkami, • 10 szt. SKYN Extra Nawilżane - dodatkowo nawilżone. Prezerwatywy są długie na 180 mm i szerokie na 53 mm. Wszystkie prezerwatywy SKYN powstają z poliizoprenu, dzięki czemu sprawdzą się świetnie, nawet w przypadku osób o bardzo wrażliwej skórze. Żel SKYN Aqua Feel na bazie wody o aksamitnej konsystencji pozwala nawilżyć miejsca intymne podczas stosunku eliminując nieprzyjemne tarcie.
Zestaw zawiera:
Zawierają wyjątkowo delikatny środek nawilżający działający o 40% dłużej.
Fale intensywnych wypustek w najbardziej wrażliwych miejscach dla zapewnienia maksymalnej stymulacji i przyjemności.
Utracienkie prezerwatywy SKYN Elite zapewniają jeszcze bardziej naturalne doznania, wprowadzając nowy poziom odczucia "to jakby nie mieć nic na sobie". Z prezerwatywami SKYN trzymasz w ręku bilet do świata wyjątkowych doznań, który pozwoli wam obojgu poczuć wszystko.
Informacje:
30 szt. prezerwatyw
mix prezerwatywy (cienkie, z wypustkami, ekstra nawilżane)
nielateksowa prezerwatywa
przezroczysta
pokryte środkiem nawilżającym
poliizopren
zakończona zbiorniczkiem
Nawilżający żel intymny - stworzony na bazie wody, wzbogacony aloesem i witaminą E, który pomaga złagodzić uczucie suchości pochwy i dyskomfortu. Może być stosowany z prezerwatywami wykonanymi z poliizoprenu, naturalnego lateksu i poliuretanu. Do użytku pochwowego i analnego.
Informacje:
nawilżający żel intymny
bezwonny
na bazie wody
pojemność 80 ml
nieplamiący
może być bezpiecznie używany z prezerwatywą
testowany dermatologicznie
Data ważności minimum 1 – 3 lata.
Prezerwatywy, żel posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO.
Opis