Doctor Life Autophagy Revital 60 kapsułek

Autofagia to naturalny proces oczyszczania komórek, dzięki któremu mogą one wydajnie i zdrowo funkcjonować. Ten naturalny mechanizm samo-trawienia, "odtruwa komórki" usuwając zbędny lub uszkodzony materiał. Wraz z wiekiem proces ten naturalnie jest mniej efektywny, komórki stają się zanieczyszczone i przestają funkcjonować. Jednak odpowiednie składniki odżywcze mogą przywracać zdolność autofagii na poziomie komórkowym.

Meta-analiza  badań naukowych pozwoliła nam stworzyć innowacyjną formułę.   

Autophagy Revital, która z pomocą wielu różnych biologicznych mechanizmów wspiera odnowę komórkową poprzez wspieranie autofagii i mitofagii.

Autophagy Revital działa poprzez bioaktywne składniki:

Piperlongumina jest biologicznie aktywnym alkaloidem występującym w pieprzu długim. W badaniach przedklinicznych wykazano, że piperlongumina aktywuje autofagię, na co wskazują zwiększone markery komórkowe zwane autofagosomami LC3,  struktury zaangażowane w inicjację autofagii w komórce. Piperlongumina aktywuje Beclin-1, gen, który powoduje powstawanie struktur autofagosomów. Autofagia zależna od Beclin-1 pomaga chronić delikatne mitochondria.

Spermidyna to endogenna naturalna substancja występująca w organizmach żywych. Nasza spermidyna pochodzi z kiełków gryki indkuje autofagię poprzez hamowanie kilku acetylotransferaz, w tym EP300- jednego z głównych negatywnych regulatorów autofagii.

Urolityna A to metabolit pochodzący z mikroflory elagitanim- składników występujących głownie w granatach, która pobudza mitofagię, czyli proces niszczenia niewłaściwych mitochondriów i "rewitalizuje" zdolność komórek do recyklingu wadliwych mitochondriów. 

Zalecane dzienne spożycie:

  • Zalecane dzienne spożycie: dorośli: 1 kapsułka dziennie z jedzeniem 5 razy w tygodniu.

Skład zalecanej dziennej porcji w 1 kapsułce (% RWS)*:

  • Ekstrakt Pieprzu długiego – 12 mg
  • w tym: Piperlongumina – 10 mg
  • Urolityna A z granatowca właściwego – 100 mg
  • Ekstrakt z kiełków gryki – 150 mg
  • w tym Spermidyna – 0,5 mg

*RWS-Referencyjna Wartość Spożycia

Składniki: Ekstrakt z kiełków Gryki zwyczajnej (fagopyrum esculentum Moench), w tym spermidyna; urolityna A z owoców granatowca właściwego (punica granatum), ekstrakt z owoców Pieprzu długiego (piper longum L.) w tym piperlongumina; otoczka kapsułki ( hydroksyproplometyloceluloza).

Zawartość:

  • 1 opakowanie: 60 kapsułek
  • Ilość porcji: 60

Ostrzeżenia:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować w przypadku nietolerancji, na składniki suplementu. Przechowywać z dala od słońca w suchym miejscu w temp. pokojowej do 25°C, w sposób niedostępny dla dzieci.

Producent:

Doctor Life Sp. z o.o. 

Kłonna 124

26-425 Kłonna

DOL-042-AUTR

Opis

Postać
Kapsułki
Zawartość opakowania
60 szt.
Kraj pochodzenia
Polska
Odpowiednie dla
Dla dorosłych
Dla seniorów
Cecha specjalna
Bez GMO
Bez glutenu
Bez laktozy
Dolegliwości
Oczyszczanie organizmu
Włosy, skóra i paznokcie

16 innych produktów w tej samej kategorii: