Doctor Life Sen & Stress Adaptogen 60 kapsułek

Wiele sytuacji może wywołać zaburzenia zegara biologicznego, jak codzienny stres, praca w nocy, nawał obowiązków, lęki i napięcie. Istnieje jednak grupa roślin, które posiadają właściwości adaptogenne i pomagają przywrócić naturalny rytm snu i czuwania, spokój i odporność na stres.

Takie preparaty powinny być tak sformułowane aby składniki nie wykluczały się wzajemnie i nie potęgowały działań niepożądanych. Suplement Sen & Stres został opracowany na podstawie licznych badań, aby w naturalny sposób skutecznie wspierać zdolności adaptogenne organizmu dla osiągniecia stanu równowagi rytmu okołodobowego.

Ta unikalna formuła zawiera wybrane ze szczególna starannością 4 najwyższej jakości składniki, które wykorzystując efekt synergii, współdziałają dla osiągnięcia optymalnego cyklu snu, zdrowia całego organizmu i lepszego radzenia sobie ze stresem.

Zalecane dzienne spożycie:

  • 2 kapsułki raz dziennie

Skład zalecanej dziennej porcji (2 kapsułki):

  • Kozłek lekarski (Valeriana) - 300mg
  • Liście bazylii (Holy Basil) - 300mg
  • Rumianek (Chamomile) - 75mg
  • Magnolia Lekarska - 75mg
  • Melatonina 1 mg

Składniki: Kozłek lekarski (korzeń) (Valeriana officinalis), liście bazylii Holy Basil (Ocimum sanctum), Rumianek pospolity (kwiaty) (Matricaria chamomilla), kora magnolii (Magnolia officinalis), melatnonina, otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza).

Zawartość:

  • 1 opakowanie: 60 kapsułek
  • Ilość porcji: 30

Ostrzeżenia:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować w przypadku nietolerancji, na składniki suplementu. Produkt nie jest polecany kobietom w ciąży i karmiącym. Przechowywać z dala od słońca w suchym miejscu w temp. pokojowej do 25°C, w sposób niedostępny dla dzieci.

Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia 1mg melatoniny krótko przed pójściem spać.

Producent:

Doctor Life Sp. z o.o.
Kłonna 124
26-425 Kłonna

DOL-039-SEN

Opis

Postać
Kapsułki
Zawartość opakowania
60 szt.
Kraj pochodzenia
Polska
Odpowiednie dla
Dla dorosłych
Dla seniorów
Dla wegan
Dla wegetarian
Cecha specjalna
Bez GMO
Bez glutenu
Bez laktozy
Dolegliwości
Bezsenność
Równowaga (adaptogeny)
Stres

16 innych produktów w tej samej kategorii: