Doctor Life Co-Q10 720 z Bergamota & Granat 60 kapsułek

Suplementy z Co Q10 nie są równie dobrze wchłaniane. Istnieje duże zróżnicowanie w absorpcji różnych preparatów ubichinonu. Dlatego ważne jest, aby wybrać preparat, który jest poparty opublikowanymi dowodami naukowymi na absorpcję i skuteczność.

Q10 720 jest nowej generacji rozpuszczalnym i wysoce biodostępnym preparatem zapewniającym wysokie stężenie koenzymu Q10 w organizmie, który nie wymaga dużych jego dawek, aby osiągnąć zrównoważony poziom w osoczu krwi. W badaniu potwierdzono, że po spożyciu tej samej ilości ubichinonu w tradycyjnej postaci, nowy Co-Q10 720 DoctorLife jest 18 razy więcej wchłaniany z jelita do krwi.

Formuła wykorzystująca efekt synergii wybranych roślin, jest wzbogacona o 2 silne polifenole z pomarańczy bergamoty oraz owoców granatu, które współdziałają dla dobra zdrowego zdrowego poziomu cholesterolu i chronią zdrowie serca i śródbłonek naczyń przed procesem zapalnym prowadzącym do miażdżycy. Nadmiar "złego" cholesterolu LDL sprzyja uszkodzeniom komórek ścian tętniczych i umożliwia tworzenie złogów zwanych blaszkami miażdżycowymi, co doprowadza do zwężenia tętnic wieńcowych.

6 miesięcy suplementacji sproszkowanym Sokiem z Bergamoty i Granatu wpłynęło na:

 • znaczy spadek o 67% "złego" cholesterolu LDL
 • wzrost "dobrego" cholesterolu HDL do 20%
 • zmniejszenie złogów miażdżycowych i grubość naczyń szyjnych o 25%
 • zmniejszenie grubość warstwy intymnej tętnicy szyjnej o 25%

Zalecane dzienne spożycie:

 • 1-2 kapsułka raz dziennie

Skład zalecanej dziennej porcji (1 kapsułka):

 • Kompleks Co-Q10 i Gamma-Cyklodekstryny w tym: - 200mg
 • Koenzym Q10 (Ubichinon) - 50mg
 • Sok miąższu Bergamoty - 250mg
 • Ekstrakt z Granatu (40%punikozydy=800ml soku*) - 100mg

Składniki: 250mg sproszkowany sok z miąższu owoców pomarańczy bergamoty (Citrus bergamia), 200mg ekstrakt z owocu granatowca właściwego (Punica granatum), 200mg kompleks koenzymu Q10 (ubichinon) i gamma-cyklodekstryny odpowiadający ok. 720 mg ubichinonu, otoczka kapsułki: hypromeloza.

Zawartość:

 • 1 opakowanie: 60 kapsułek
 • Ilość porcji: 30/60

Ostrzeżenia:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować w przypadku nietolerancji, na składniki suplementu. Przechowywać z dala od słońca w suchym miejscu w temp. pokojowej do 25°C, w sposób niedostępny dla dzieci.

Producent:

Doctor Life Sp. z o.o.
Kłonna 124
26-425 Kłonna

DOL-027-C720

Opis

Postać
Kapsułki
Zawartość opakowania
60 szt.
Kraj pochodzenia
Polska
Odpowiednie dla
Dla dorosłych
Dla seniorów
Dla wegan
Dla wegetarian
Cecha specjalna
Bez GMO
Bez glutenu
Bez laktozy
Dolegliwości
Cholesterol
Serce i układ krążenia

16 innych produktów w tej samej kategorii: