Pretty Love - Caesar

Wysokiej jakości mini wibrator silikonowy z masażerem łechtaczki.

 

Wibrator króliczek ma lekko poszerzaną, idealnie gładką główkę. Dodatkowo posiada drugie ramie z wypustkiem (języczkiem) stymulującym łechtaczkę. Z względu na swoje niewielkie rozmiary można wykorzystywać go zarówno do masażu analnego, jak i klasycznego waginalnego.

Podczas gorących pieszczot, z pewnością doświadczysz z nim niejednego orgazmu. A to wszystko za sprawą tego, że Pretty Love Caesar posiada aż 10 różnych trybów wibracji. Początkowe tryby to delikatne zmysłowe drgania, natomiast przełączające je na nieco bardziej wyczuwalne zapewnisz sobie naprawdę intensywne pulsacje. Wibrator zaspokoi nawet najbardziej wymagające osoby.

Pretty Love Caesar podnosi tempo zwyczajnych rozkoszy do maksimum. Specjalny kształt ułatwia aplikację i sprawia, że użytkowanie staje się jeszcze przyjemniejsze!

Wibrator został wykonany w 100% z silikonu medycznego, który nie powoduje niechcianych reakcji alergicznych skóry. Silikon bardzo szybko się nagrzewa oraz utrzymuje swoją temperaturę, przez co zapewnia realne odczucia niczym prawdziwy penis. Oprócz tego jest wodoodporny i łatwo zadbać o jego czystość.

 

Specyfikacje:

 Długość: 11,5 cm

 Średnica: 2,5 cm

 Długość aktywna: 7,6 cm

 Materiał: Silikon medyczny

 Tryb pracy: Wibrujący

 Funkcje: 10 różnych rodzajów wibracji

 Kolor: Fioletowy

 Wodoodporny: Tak

 Zasilanie: Baterie - 1 x AAA (baterie nie są dołączone)

 Marka: Pretty Love

 

Do wszystkich akcesoriów erotycznych zalecane jest stosowanie żeli nawilżających.

PRL-05-0348

16 innych produktów w tej samej kategorii: