Pretty Love - barbara Bob

Wibrator o anatomicznym kształcie.

 

Ten niesamowity sex gadżet zaskoczy Cię nie tylko niską ceną, ale również przyjemnymi doznaniami. Wykonany z miękkiego i elastycznego materiału, wspaniale współgra z kobiecym ciałem. Realistyczny wygląd tego wibratora to jeszcze większe intymne doznania. Żyłki i fałdki skóry w cielistym kolorze dodatkowo stymulacją ścianki pochwy. Natomiast pogrubiona główka sprawia, że przyjemność podczas penetracji będzie bardzo intensywna, a masaż punktu G to żaden problem.

Praktyczny uchwyt w który wyposażony został wibrator znacznie ułatwia zabawę. Ten gadżet erotyczny jest niezwykle uniwersalny, może służyć zarówno do podniesienia emocji podczas wciągającej gry wstępnej, jak i intymnych zabaw w pojedynkę. Jego funkcjonalność pozwala również wybrać co będzie stymulowanym miejscem, decydując się na klasyczną penetrację pochwy lub nieco bardziej egzotyczne analne zabawy.

Wibrator jest wodoodporny, więc nic nie stoi na przeszkodzie aby wykorzystać go, np. do igraszek pod prysznicem. Wibrator gotowy na każdy Twój rozkaz, jak go wykorzystasz zależy już tylko od Twojej erotycznej fantazji!

 

Specyfikacje:

 Długość: 22,5 cm

 Średnica: 4,5 cm

 Materiał: PVC

 Tryb pracy: Wibrujący

 Funkcje: Regulacja mocy wibracji

 Kolor: Cielisty

 Wodoodporny: Tak

 Zasilanie: Baterie - 2 x AA (baterie nie są dołączone)

 Marka: Pretty Love

 

Do wszystkich akcesoriów erotycznych zalecane jest stosowanie żeli nawilżających.

PRL-05-0234

16 innych produktów w tej samej kategorii: