• Nowy

Aliness Inozytol+ 650 mg - 100 kapsułek

Wysoko przyswajalny inozytol z dodatkiem witaminy B6

Aliness Inozytol+ to suplement diety, który łączy najlepiej przyswajalne formy inozytolu z dodatkiem witaminy B6. Inozytol wykazuje pozytywny wpływ na pamięć, koncentrację oraz funkcjonowanie układu nerwowego. Dodatkowo, wspiera metabolizm i wykazuje korzystne działanie na układ hormonalny u kobiet.

Inozytol, nazywany również witaminą B8, jest istotnym składnikiem płynów ustrojowych i struktury komórkowej. Bierze udział w metabolizmie tłuszczów i węglowodanów, niezbędny jest dla prawidłowego działania układu nerwowego i reprodukcyjnego. Ponadto, ma pozytywny wpływ na kondycję skóry, działa przeciwzapalnie i przeciwutleniająco oraz poprawia insulinowrażliwość komórek. Suplement Aliness Inozytol+ 650 mg został wzbogacony w aktywną postać witaminy B6 (P-5-P), która wspiera zdrowie psychiczne, redukcję uczucia zmęczenia i znużenia, oraz utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych.

Zalecane dzienne spożycie:

Spożyć 1 kapsułkę dziennie.

Skład zalecanej dziennej porcji (1 kapsułka):

  • Inozytol - 650 mg
  • w tym:
  •      myo-inozytol - 634,2 mg
  •      D-chiro-inozytol - 15,8 mg
  • Witamina B6 (P-5-P) - 1,4 mg (*100%)

Składniki: 

Myo-inozytol, D-chiro-inozytol, pirydoksalo-5-fosforan (witamina B6); otoczka kapsułki: (substancja wiążąca: hydroksypropylometyloceluloza).

Zawartość:

  • 1 opakowanie: 100 kapsułek
  • Ilość porcji: 100

Ostrzeżenia:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować w przypadku nietolerancji, na składniki suplementu. Przechowywać z dala od słońca w suchym miejscu w temp. pokojowej do 25°C, w sposób niedostępny dla dzieci.

Producent:

Medicaline Konrad Malitka 

Ostrówiec 150

05-480 Karczew

ALI-073

Opis

Postać
Kapsułki
Zawartość opakowania
100 szt.
Kraj pochodzenia
Polska
Odpowiednie dla
Dla dorosłych
Dla seniorów
Dolegliwości
Metabolizm
Pamięć i koncentracja
Zmęczenie i znużenie

16 innych produktów w tej samej kategorii: