• Nowy

Aliness Glycine 800 mg - 100 kapsułek

Glicyna, wysoka dawka

Glicyna jest jednym z najbardziej obecnych aminokwasów w ludzkim organizmie, pełniąc kluczową rolę jako istotny element strukturalny białek. Szacuje się, że stanowi średnio około 7% wszystkich reszt aminokwasowych w białkach. Co więcej, glicyna występuje w ponad 30% aminokwasów tworzących kolagen, będąc fundamentalnym składnikiem niezbędnym do syntezy tego istotnego białka.

Glicyna odgrywa istotną rolę we wspieraniu różnych funkcji organizmu. Chroni układ pokarmowy podczas stosowania silnych leków i pomaga utrzymać równowagę poziomu glukozy we krwi. Dodatkowo, wpływa korzystnie na wchłanianie wapnia oraz hamuje degradację białek, które są kluczowe dla budowy mięśni, co poprawia kondycję układu kostno-mięśniowego. Glicyna również zmniejsza uczucie niepokoju, wspiera procesy regeneracyjne mózgu, co przekłada się na lepszą pamięć, koncentrację i zdolności do zasypiania. Ponadto, korzystnie oddziałuje na stan skóry i włosów, opóźniając procesy starzenia się.

Zalecane dzienne spożycie:

Spożyć 1 kapsułkę, trzy razy dziennie.

Skład zalecanej dziennej porcji (3 kapsułki):

  • Glicyna - 2400 mg

Składniki: 

Glicyna, otoczka kapsułki: (substancja wiążąca: hydroksypropylometyloceluloza).

Zawartość:

  • 1 opakowanie: 100 kapsułek
  • Ilość porcji: 33

Ostrzeżenia:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować w przypadku nietolerancji, na składniki suplementu. Przechowywać z dala od słońca w suchym miejscu w temp. pokojowej do 25°C, w sposób niedostępny dla dzieci.

Producent:

Medicaline Konrad Malitka 

Ostrówiec 150

05-480 Karczew

ALI-085

Opis

Postać
Kapsułki
Zawartość opakowania
100 szt.
Kraj pochodzenia
Polska
Odpowiednie dla
Dla dorosłych
Dla seniorów
Dolegliwości
Odporność
Pamięć i koncentracja
Trawienie

16 innych produktów w tej samej kategorii: