• Nowy

Aliness Fish Omega 3 180/120 mg - 90 kapsułek

Olej rybi wysokiej jakości

Aliness Fish Omega 3 to produkt, który dostarcza naturalnych kwasów omega-3 w postaci łatwo przyswajalnych miękkich kapsułek. Głównym składnikiem preparatu jest olej rybi wysokiej jakości, bogaty w naturalne kwasy omega-3, takie jak EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dokozaheksaenowy). Każda kapsułka Fish Omega-3 dostarcza 300 mg niezbędnych kwasów omega-3, w tym 180 mg EPA oraz 120 mg DHA.

Kwasy Omega-3 mają korzystny wpływ na zdrowie serca i mózgu oraz poprawiają wzrok. Dodatkowo, długotrwałe spożywanie tych kwasów może wspomagać zdrowie psychiczne. Produkt jest bezpieczny dla dzieci, a naturalna forma kwasów tłuszczowych, pozbawiona syntetycznych dodatków, dostarcza organizmowi tylko te związki, których potrzebuje.

Zalecane dzienne spożycie:

Spożyć 1 kapsułkę, dwa razy dziennie.

Skład zalecanej dziennej porcji (2 kapsułki):

  • Olej rybi (z sardeli europejskiej) - 2000 mg
  • w tym:
  •      EPA - 360 mg
  •      DHA - 240 mg

Składniki: 

Olej rybi z sardeli europejskiej (18% EPA / 12% DHA), witamina E (DL-alfa-tokoferol); składniki otoczki: żelatyna wołowa, glicerol (substancja wiążąca).

Zawartość:

  • 1 opakowanie: 90 kapsułek
  • Ilość porcji: 45

Ostrzeżenia:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować w przypadku nietolerancji, na składniki suplementu. Przechowywać z dala od słońca w suchym miejscu w temp. pokojowej do 25°C, w sposób niedostępny dla dzieci.

Producent:

Medicaline Konrad Malitka 

Ostrówiec 150

05-480 Karczew

ALI-086

Opis

Postać
Kapsułki
Zawartość opakowania
90 szt.
Kraj pochodzenia
Polska
Odpowiednie dla
Dla dorosłych
Dla seniorów
Dolegliwości
Oczy i wzrok
Odporność
Pamięć i koncentracja

16 innych produktów w tej samej kategorii: