Aliness - Tokotrienols Complex PLUS 50 mg

Tokotrienole - Witamina E, Koenzym Q10

1 opakowanie - 60 kapsułek.

 

Opatentowany i unikalny kompleks bioabsorbowalnych tokotrienoli i tokoferoli (witamina E) z surowego malezyjskiego oleju palmowego z pierwszego tłoczenia NON GMO

EVNOL SUPRABIOTM  zwiększa absorbcję tokotrienoli do 300% we krwi oraz ich nagromadzenie w organach i wykazuje najlepszą biodostępność biologiczną potwierdzoną badaniami klinicznymi.

Produkt został wzbogacony o naturalnie wystający koenzym Q10 oraz mix karotenoidów.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Spożyć 1 kapsułkę 1 raz dziennie w trakcie posiłku.

 • Ilość kapsułek w opakowaniu: 60.
 • Ilość porcji w opakowaniu: 60.

 

DZIAŁANIE:

Witamina E to doskonale znany, silny antyoksydant, który chroni błony komórkowe przed uszkodzeniem przez wolne rodniki. Większość ludzi utożsamia jednak witaminę E jedynie z tokoferolami. W rzeczywistości witamina E składa się z dwóch rodzin – tokoferoli oraz tokotrienoli.

Mimo iż tokotrienole są mniej znane, naukowcy udowodnili, że działają skuteczniej niż tokoferole i wykazują unikalne właściwości prozdrowotne.

Czym są tokotrienole?

Zarówno tokotrienole, jak i tokoferole należą do rodziny witaminy E. Ich struktura cząsteczkowa jest podobna – obie podrodziny składają się z pierścienia chromanolowego i bocznego łańcucha fitylowego.

Różnica tkwi w łańcuchu fitylowym – tokoferole posiadają łańcuch nasycony, a tokotrienole – nienasycony. Nienasycony łańcuch (trzy wiązania podwójne) sprawia, że cząsteczka jest bardziej giętka i sprężysta, dzięki czemu tokotrienole mogą wnikać efektywnie do wnętrza błony komórkowej, a ich dystrybucja do tkanek jest bardziej jednolita, dzięki czemu mogą wykazać swoje właściwości biologiczne, takie jak zdolność antyoksydacyjna.

Tokotrienole nazywane są też wielonienasyconą formą witaminy E lub Super Witaminą E XXI wieku.

 

SKŁAD PRODUKTU:

Porcja dzienna - 1 kapsułka zawiera (referencyjne wartości spożycia %):

 • EVNol Suprabio™ - 345 mg
 • Mieszanina tokotrienoli - 50 mg
 • w tym:
 • -d-gamma-tokotrienol - 25 mg
 • -d-alfa-tokotrienol - 16 mg
 • -d-delta-tokotrienol - 7 mg
 • -d-beta-tokotrienol - 2 mg
 • Witamina E (łącznie z EVNol Suprabio™ (d-alfa-tokoferol) i mieszaniny tokotrienoli) - 63,50 mg - (530%)
 • Skwalen roślinny - 6,58 mg
 • Kompleks fitosteroli - 3,29 mg
 • Mix karetonoidów - 10 µg
 • Koenzym Q10 - 1,5 µg

Składniki: EVNol SupraBio™, mieszanina tokotrienoli, skwalen roślinny, kompleks fitosteroli, mix karotenoidów,  koenzym Q10, składniki kapsułki (żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna, woda oczyszczona).

 

MedicaLine z pasją podchodzi do rynku farmaceutycznego i od 2007 roku prężnie na nim działa. Główny celem firmy jest opracowywanie wysokiej jakości produktów, które mogą zaoferować klientom.

MedicaLine jako pierwsza firma w Polsce wprowadziła serię unikalnych suplementów diety w postaci opatentowanej technologii Licaps® czyli kapsułek z roztworem. Nowe technologicznie zaawansowane rozwiązania to przyszłość branży farmaceutycznej dlatego też MedicaLine jest zawsze krok przed konkurencją.

MedicaLine jest producentem takich marek jak Aliness, ProbioBALANCE, Avitale, LIPOSOL.

 

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed wilgocią. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej i zrównoważonej diety oraz zdrowego trybu życia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników.

ALI-009-TOKO

Opis

Postać
Kapsułki
Zawartość opakowania
60 szt.
Kraj pochodzenia
Polska
Odpowiednie dla
Dla dorosłych
Dla seniorów
Cecha specjalna
Bez GMO
Bez glutenu
Bez laktozy
Bez soi
Dolegliwości
Problemy skórne
Serce i układ krążenia
Włosy, skóra i paznokcie

16 innych produktów w tej samej kategorii: