Pretty Love - Anal Stimulation 3

Wysokiej jakości silikonowy korek analny.

 

Korek analny to świetny sposób, aby poczuć dodatkowe doznania. Anal Stimulaton 3 używać można zarówno do rozkosznej gry wstępnej, jak i podczas trwania stosunku. Dodatkowe wrażenia sprawią, że osiągniesz nowy poziom doznań podczas igraszek z partnerem.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać ten świetny sex gadżet podczas emocjonujących chwil uniesień w samotności. Jest on w pełni wodoodporny więc można go używać także podczas relaksacyjnej kąpieli oraz pod prysznicem.

Dzięki przyjaznemu kształtowi i idealnie gładkiej powierzchni korek analny jest bardzo łatwy w aplikacji oraz wyjmowaniu. Jego rozmiar sprawia, że jest on idealny dla osób które nigdy wcześniej nie miały styczności z tego typu sex gadżetami. Jednak bardziej zawansowanym użytkownikom nie zabraknie wrażeń podczas jego użytkowania. Mała zaokrąglona główka ułatwia aplikację, a poszerzona struktura zapewnia dodatkowe bodźce.

Aanal Stimulaton 3 od Pretty Love wykonano z najwyższą starannością, a do jego produkcji użyto silikonu medycznego, który jest w pełni bezpieczny dla skóry. Dodatkowo szybko osiąga jej temperaturę oraz utrzymuje pozyskane ciepło.

 

Specyfikacje:

 Długość: 11,7 cm

 Średnica: od 3,0 cm

 Materiał: Silikon medyczny

 Tryb pracy: Brak wibracji

 Kolor: Czarny

 Wodoodporny: Tak

 Marka: Pretty Love

 

Do wszystkich akcesoriów erotycznych zalecane jest stosowanie żeli nawilżających.

PRL-05-0586

15 innych produktów w tej samej kategorii: