Seks podczas wakacji – nie zapomnij o zabezpieczeniu

Wakacyjna atmosfera sprzyja romantycznym spotkaniom, często przyśpieszanym przez media społecznościowe, popularne aplikacje randkowe. Relacje damsko-męskie na wakacjach to w dużym stopniu jednorazowe, krótkoterminowe przygody, po których dwie strony powinny rozstać się z dobrymi wspomnieniami, a nie długoterminowymi zobowiązaniami.

Seks podczas wakacji

Dlaczego nie powinieneś nigdy zapominać o zabezpieczeniu?

Przede wszystkim takim podejściem okazujesz szacunek sobie oraz nowej partnerce/partnerowi, ponieważ nie narażasz drugiego człowieka na ryzyko przeniesienia choroby, na przypadkową ciążę, po prostu na stres wywołany „kacem moralnym”. Prezerwatywa nie ogranicza doświadczeń seksualnych pod warunkiem właściwego dopasowania. Durex Extra Safe to czołówka w rankingach użytkowników i po prostu pewny zakup dla osób wchodzących dopiero do świata seksu, albo tych bardziej doświadczonych, ale szukających przeżyć zbliżonych do naturalnych. Nie zapomnij o stosowaniu lubrykantów.

Nie chodzi tylko o choroby, ale o odpowiedzialność i długoterminowe konsekwencje

Planowanie seksu bez zabezpieczenia to ogromna nieodpowiedzialność i trudne do leczenia konsekwencje zdrowotne. Wirus HPV to bardzo powszechny problem. Nosicielstwo brodawczaka ludzkiego to standard dla praktycznie 80% populacji, szczególnie kobiet. Zabezpieczenie chroni również przed nie do końca wiarygodnymi zapewnieniami dopiero poznanego partnera wakacyjnego o stosowaniu antykoncepcji. Zew chwili kontra myślenie o przyszłości to zawsze pewien konflikt, ale wygodna prezerwatywa to kompromis dla wszystkich zaangażowanych w romantyczną relację. Po prostu posłuchaj głosu rozsądku. Lubrykanty i Durex Extra Safe to szansa na udaną przygodę seksualną, ale bez negatywnych konsekwencji.

Prezerwatywy Extra Safe zapewniają dodatkowe zabezpieczenie: