Pretty Love - Kegel Tighten Up III

Wysokiej jakości kulki gejszy z przesuniętym środkiem ciężkości do treningu mięśni Kegla.

 

Kegel Tighten Up III od Pretty Love to kulki gejszy z przesuniętym środkiem ciężkości służące do treningu mięśni dna miednicy oraz do emocjonujących zabaw erotycznych. Kulki te sprawdzą się świetnie zarówno w rękach doświadczonych użytkowników, jak i tych początkujących.

Skuteczny trening mięśni Kegla wspiera przesunięty środek ciężkości kulek, które bardzo łatwo się przesuwa, umieszcza w środku oraz demontuje. Kulki poruszając się przenoszą wibracje na ścianki pochwy. Pojawiające się podniecenie w trakcie użytkowania kulek, z pewnością będzie satysfakcjonujące.

Stosowanie kulek gejszy pozwala poprawić jakość życia seksualnego dla obojga partnerów. Jest to świetny sex gadżet podczas gorącej gry wstępnej, a długotrwale stosowany sprawia że wytrenowanie mięsnie kobiecej pochwy sprawiają większą przyjemność dla niej samej oraz partnera podczas stosunku.

Materiał z jakiego wykonano te gulki gejszy to wysokiej jakości silikon medyczny, który jest aksamitnie gładki, a przy tym w pełni hipoalergiczny i bezpieczny dla miejsc intymnych. Dodatkowo są one w pełni wodoodporne, dzięki czemu można ich używać nawet pod prysznicem, a ich czyszczenie jest naprawdę proste.

 

Specyfikacje:

 Długość: 17,0 cm

 Średnica: 3,5 cm

 Materiał: Silikon medyczny

 Funkcje: efekt wibrujący, dowolne ustawienie kulek (istnieje możliwość wyjmowania kulek z otoczki)

 Kolor: Zielony

 Wodoodporny: Tak

 Marka: Pretty Love

 

Do wszystkich akcesoriów erotycznych zalecane jest stosowanie żeli nawilżających.

PRL-05-0719

8 innych produktów w tej samej kategorii: