Pretty Love - Orgasmic Ball

Wysokiej jakości progresywny zestaw kulek gejszy do treningu mięśni Kegla.

 

Fantastyczny zestaw składający się z jednej pary podwójnych kulek, pojedynczej kulki oraz jednej kulki na wymianę. Kulki możesz ustawiać w sposób dowolny. Wystarczy delikatnie odchylić silikonową otoczkę, wyciągnąć kulkę po czym zamienić ją na inną kulkę, taką na którą masz aktualnie ochotę.

Kulki różnią się między sobą ciężkością, dzięki czemu można je dostosować odpowiednio do swoich własnych preferencji. Jednym ze sposobów dobierania kulek może być stopień zawansowania. Zaczynając stosuje się lżejsze kuli, a wraz z biegiem czasu gdy mięsnie stają się wytrzymalsze i nie jest to dal nich, aż tak duży wysiłek przejść do cięższych kulek. Jednak to jakich kulek użyjesz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

Te kulki gejszy posiadają wygodny uchwyt, który ułatwia ich wkładanie i wyciąganie. Są one również w pełni wodoodporne, co znacznie ułatwia ich czyszczenie. Materiał z jakiego zostały wykonane to silikon medyczny, będący w pełni bezpieczny dla skóry. Silikon ten jest niezwykle miękki, nie uczula, ani nie powoduje podrażnień skóry.

Stosowanie kulek gejszy niesie ze sobą wiele korzyści. Pozwalają stać się waginie ciaśniejszej, lepiej umięśnionej. Stosowane regularnie są w stanie dostarczyć lepszych doznań podczas stosunku zarówno u mężczyzny jak i kobiety. Bywają też pomocne podczas problemów nietrzymania moczu u kobiet lub w przypadku, np. luźności poporodowej.

Kulki mogą również dostarczać przyjemnych doznań podczas ich użytkowania. Wyposażone są w mechanizm wibrujący. Nie jest to jednak klasyczny wibrator na baterię. Funkcję tą umożliwia ich struktura, a dokładniej umieszczenie w większych kulkach, mniejszych. Nie jest to jednak nic w rodzaju klasycznego wibratora zasilanego na baterie, lecz prosta struktura polegająca na umieszczeniu w każdej z kulek, mniejszej kulki, które zapewniają drgania i wibracje. Gdy po zaaplikowaniu kulek zaczniesz się poruszać kulki zaczną drgać i zapewniać przyjemne doznania.

Te wyjątkowe kulki gejszy zapakowane są w eleganckie pudełko idealnie nadające się na prezent!

 

Specyfikacje:

 Wymiary pojedynczej kulki: Długość: 10 cm Szerokość: 3,6 cm

 Wymiary podwójnych kulek: Długość: 15,2 cm Szerokość: 3,6 cm

 Materiał: Silikon medyczny

 Funkcje: efekt wibrujący, dowolne ustawienie kulek (istnieje możliwość wyjmowania kulek z otoczki)

 Zestaw zawiera: 1x kulka pojedyncza, 1x kulki podwójne, 1x kulka pojedyncza zapasowa

 Kolor: Fioletowy, Zielony

 Wodoodporny: Tak

 Marka: Pretty Love

 

Do wszystkich akcesoriów erotycznych zalecane jest stosowanie żeli nawilżających.

PRL-05-0337

8 innych produktów w tej samej kategorii: