Pretty Love - Magical Massager

Wysokiej jakości masażer z wymiennymi końcówkami.

 

Pretty Love Wand to zabawka stworzona, aby zaspokoić Cię w sypialni oraz sprawić, że gra wstępna i masaż będzie lepszy niż kiedykolwiek. Zabaw się sama lub ze swoją drugą połówką pobudzając się tym magicznym masażerem. Wystarczy, że przyłożysz go do skóry, a silnik wibrujący zapewni Ci intensywne fale doznań.

Wibrator posiada kilka funkcji wibracji, którymi można sterować za pomocą przycisku na uchwycie, umożliwia on wybranie jednego z spośród, aż 12 różnych trybów wibracji. Każde użycie tego gadżetu jest wyjątkowo satysfakcjonujące.

Przed włączeniem odpowiedniego dla Ciebie trybu pracy masażera, musisz jeszcze wybrać jedną z trzech nasadek. Pierwsza z nich to klasyczna dla tego typu wibratorów okrągła główka. Druga posiada mały „wężyk” i wypustki na jego trzonie. Trzecia natomiast podzielona jest na dwie części, połowa to dość duże wypustki, a na drugiej połowie znajduje się bolec. Gdy już wybierzesz to czego Ci trzeba w danej chwili, później pozostaje już tylko pójść na całość.

Gdy zdobędziesz tę różdżkę przyjemności to przeniesiesz swoje doświadczenie masażu na zupełnie nowy poziom. Jednak gdy pozwolisz użyć jej swojemu partnerowi, to z jej pomocą zaczaruje Cię i sprawi, że przyjemności nie będzie końca.

 

Specyfikacje:

 Długość: 20,5 cm

 Średnica: 4,2 cm

 Materiał: Silikon medyczny

 Tryb pracy: Wibrujący

 Funkcje: 12 trybów wibracji, 3 różnym nakładkom które zapewnią zróżnicowane doznania

 Kolor: Czarny

 Wodoodporny: Nie

 Zasilanie: Baterie - 4 x AA (baterie nie są dołączone)

 Marka: Pretty Love

 

Do wszystkich akcesoriów erotycznych zalecane jest stosowanie żeli nawilżających.

PRL-05-0514

9 innych produktów w tej samej kategorii: