Pretty Love - Body Wand

Wysokiej jakości masażer.

 

Body Wand to wykonany z doskonałą precyzją stymulator o bardzo intenswynych wibracjach. Ten wszechstronny masażer wykorzystać można na wiele sposobów. Pierwotnie został stworzony do celów erotycznych jako wibrator łechtaczki, czy stymulator podczas seksu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać go także w celcach relaksacyjnych jako masażer pleców. Przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Pretty Love Body Wand został zaprojektowany specjalnie do stymulacji zewnętrznej łechtaczki oraz warg sromowych. Główka masażera, ze względu na to że została wyposażona w przegub jest niezwykle ruchoma i umożliwia bardzo dokładny masaż oraz dotarcie do wszystkich zakątków ciała. Jej odpowiednia wielkość to kolejny atut.

Główka wibratora ze zewnątrz pokryta jest warstwą silikonu klasy medycznej, co oznacza że jest on w 100% bezpieczny dla miejsc intymnych i nie powoduje niechcianych reakcji alergicznych skóry.

Body Wand posiada 7 programów wibracji, pozwalających dostosować intensywność według własnych potrzeb. Co ważne jest on niezwykle cichy, a jego ładowanie to prawdziwa wygoda, odbywa się bowiem za pomocą kabla USB dołączanego w zestawie. Jedno jest pewne, podczas gorących pieszczot doświadczysz z nim niejednego orgazmu!

 

Specyfikacje:

 Długość: 25,0 cm

 Średnica: 4,5 cm

 Materiał: Silikon medyczny, ABS

 Tryb pracy: Wibrujący

 Funkcje: 7 trybów wibracji z możliwością ustalenia intensywności

 Kolor: Fioletowy

 Wodoodporny: Nie

 Zasilanie: Akumulator

 Ładowanie: USB (kabel dołączony do opakowania)

 Marka: Pretty Love

 

Do wszystkich akcesoriów erotycznych zalecane jest stosowanie żeli nawilżających.

PRL-05-0373

16 innych produktów w tej samej kategorii: