Pretty Love - Esther

Wysokiej jakości silikonowy pierścień erekcyjny z wibracją.

 

Pretty Love Esther to pierścień erekcyjny i nakładka wibracyjna w jednym. Pierścień sprawia, że stosunek trwa jeszcze dłużej, a wprawiony w wibrację zapewnia dodatkową stymulację. Dzięki Esther od Pretty Love wzmocnisz zarówno swoje doznania jaki i partnerki.

To co wyróżnia Esther jako pierścień erekcyjny to dodatkowa funkcja wibracji, sprawia ona że stosunek z użyciem tego sex gadżetu nabiera nowego, zupełnie innego wymiaru. Dodatkowa główka przyczepiona do pierścienia na której powierzchni znajdują się silikonowe wypustki pozwala stymulować łechtaczkę oraz krocze. Kierując wibrator na zewnątrz zapewniasz dodatkowe fale doznań pobudzając łechtaczkę, natomiast do zewnątrz krocze.

Materiał z jakiego wykonany jest ten wibrator-pierścień erekcyjny to bardzo elastyczny silikon, za sprawą czego bez problemu dopasowuje się do każdego rozmiaru penisa. Silikon jest nie tylko elastyczny, ale także w pełni hipoalergiczny. Najwyższej klasy silikon nie uczula, ani nie powoduje podrażnień.

Jak działa pierścień erekcyjny? Nie jest to nic trudnego, wystarczy że nałożysz go na penisa przed stosunkiem, a podczas jego trwania uciskając go i wstrzymując odpływ krwi zapewni ona dłuższą i silniejszą erekcję. Esther to naprawdę długa erekcja, która pozwoli Ci kochać się ile tylko chcesz.

 

Specyfikacje:

 Długość: 10,5 cm

 Średnica: 2,5 cm / 3,8 cm

 Materiał: Silikon medyczny

 Tryb pracy: Wibrujący

 Kolor: Czarny

 Wodoodporny: Tak

 Zasilanie: Baterie - 3 x LR41

 Marka: Pretty Love

 

Do wszystkich akcesoriów erotycznych zalecane jest stosowanie żeli nawilżających.

PRL-05-0594

16 innych produktów w tej samej kategorii: