Prezerwatywy Durex Feel Thin XL 12 szt.

Prezerwatywy Durex Feel Thin XL to odpowiedź na potrzeby mężczyzn hojnie obdarzonych przez naturę. Zapomnij o zbyt ciasnych, ograniczających komfort i doznania prezerwatywach. Seks jest niezastąpionym źródłem przyjemności dla każdego, niezależnie od wielkości członka. Warto zwrócić uwagę na rozmiary prezerwatyw i wybrać odpowiedni, pasujący do wielkości penisa.

Bezpieczny seks w Twoim rozmiarze 

Cechą charakterystyczną Durex Feel Thin XL jest rozmiar prezerwatyw  – długość to 220 mm, zaś szerokość to 57 mm. Co istotne, grubość ścianek wynosi zaledwie 0.007 mm. Dużym osiągnięciem jest uzyskanie tak cienkich i jednocześnie bezpiecznych prezerwatyw przy zachowaniu powiększonego rozmiaru. Wykonane z naturalnej gumy lateksowej są przezroczyste, zakończone zbiorniczkiem. Dodatkowym atutem produktu jest zastosowanie dodatkowej ilości lubrykantu w postaci silikonowego żelu, zapewnia to maksymalne nawilżenie i jeszcze większe doznania seksualne. Kształt easy-on powoduje, że bardzo łatwo i szybko można je założyć. 

Prezerwatywy Durex to szeroka gama produktów dopasowana do oczekiwań klientów. To właśnie bezpieczeństwo, idealne dopasowanie i komfort podczas stosunku są czynnikami powodującymi, że doznania seksualne będą maksymalne. Wybierz Prezerwatywy Durex Feel Thin XL w opakowaniu zawierającym 12 sztuk.

Informacje:

rozmiar XL

 dodatkowa ilość silikonowego żelu

średnica: 57 mm, długość: 220 mm, grubość ścianek: 0.070 mm

 naturalna guma lateksowa

 przezroczysta

 zakończona zbiorniczkiem 

Data ważności 2 – 4 lata. 

Prezerwatywy posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO.

DUR-FTX-12-1

Opis

Materiał prezerwatywy
Lateksowe
Grubość ścianek
Standardowe
Grubość ścianek (w mikrometrach)
70 µm
Rozmiar prezerwatywy
57 mm (L)
Długość prezerwatywy
223 mm
Rodzaj prezerwatywy
Duże – rozmiar XL
Ilość prezerwatyw
12 szt.
Opakowanie
Kartoniki
Smak
Bezsmakowy
Kolor
Przeźroczysty

16 innych produktów w tej samej kategorii: