Doctor Life LongeVity Q10 Elite 60  kapsułek

LongVity Q10 Elite z Odnową Komórkową

CoQ10 (lub koenzym Q10) jest niezbędnym składnikiem odżywczym, potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania mitochondriów, procesu, który wytwarza energię na poziomie komórkowym. CoQ10 ma również silne właściwości przeciwutleniających, chroniący błony komórkowe, ważne białka i mitochondrialne DNA przed stresem oksydacyjnym.

Ubichinol- tradycyjna forma ubichinonu CoQ10 jest trudna do wchłonięcia przez organizm. Dlatego DoctorLife oferuje wysoce biodostępną formę ubichinolu CoQ10 w opatentowanym systemie dostarczania, który wykazuje wchłanianie  8 razy lepiej niż ubichion. Shilajit to składnik odżywczy odkryty w Himalajach, który zwiększa skuteczność CoQ10. W modelach przedklinicznych wykazano, że shilajit promuje produkcję energii w mitochondriach i zwiększa adenozynotrifosforan (ATP), który jest głównym źródłem energii komórkowej. Połączenie CoQ10 i shilajiit spowodowało 56% wzrost produkcji energii komórkowej w mózgu- 45 % wzrost więcej niż sam CoQ10 Tkanka mięśniowa odnotowała 133% wzrost ATP- ponad 50% lepiej niż w przypadku samego CoQ10. PQQ (pirolochinolinochinon) to składnik odżywczy, który promuje produkcję nowych mitochondriów . W rzeczywistości PQQ promuje młodzieńcze funkcje komórkowe na trzy różne sposoby: 

 • wspomaga biogenezę mitochondrów
 • aktywuje geny, które promują tworzenie nowych mitochondriów
 • korzystnie odziałuję również z genami bezpośrednio zaangażowanymi w zdrowie mitochondriów

Urolityna A (UroA) to metabolit wytwarzany przez bakterie jelitowe z polifenoli granatów i jagód, może spowalniać związany ze starzeniem proces utraty siły i spadku masy mięśniowej. Dzieje się tak , bo UroA wywiera korzystny wpływ na `fabryki` energetyczne komórek – mitochondria. UroA pobudza mitofagię, czyli `rewitalizuje` zdolność komórek do recyklingu wadliwych mitochondriów.

Zalecane dzienne spożycie:

1 kapsułka raz lub 2 razy dziennie z jedzeniem lub bez.

Skład zalecanej dziennej porcji w 2 kapsułkach (% RWS)*:

 • Koenzym Q10 (UBIQSOME Kompleks Fitosomalny) – 500 mg
 • w tym Koenzym Q10 – 200 mg
 • Ekstrakt z granatów – 120mg
 • w tym Urolityna A – 100mg
 • Shilajit Mumio (PrimaVie) – 200mg 
 • PQQ (pirolochinolinochinon) – 10 mg
 • Reswertrol (Veri-te) – 160 mg
 • Kwercetyna (Quercefit Kompleks Fitosomalny) – 200 mg

*RWS-Referencyjna Wartość Spożycia

Składniki: lecytyna słonecznikowa, koenym Q10(ubichion), owoce granatowca właściwego (Punica granatum) w tym urolityna A, resweratrol z (S. cerevisiae), kwercetyna (Sophora japonica L.), Mumio-Shilajit, PQQ (pirolochinolinochinon), otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza)

Zawartość:

 • 1 opakowanie: 60 kapsułek
 • Ilość porcji: 30/60

Ostrzeżenia:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w temp. Pokojowej w suchym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie stosować w przypadku reakcji nietolerancji, (alergii) na którykolwiek ze składników suplementu.

Producent:

Doctor Life Sp. z o.o. 

Kłonna 124

26-425 Kłonna

DOL-003-Q10E

Opis

Postać
Kapsułki
Zawartość opakowania
60 szt.
Kraj pochodzenia
Polska
Odpowiednie dla
Dla dorosłych
Dla wegan
Cecha specjalna
Bez GMO
Bez glutenu
Bez laktozy
Dolegliwości
Mięśnie

16 innych produktów w tej samej kategorii: