Doctor Life InflaCell Defense 60  kapsułek

InflaCell Defense zapewnia ponad 10-krotny wzrost biodostępności i koncentracji kurkuminoidów, gingeroli i kwasów boswelinowych (badanych jako wolne substancje czynne a nie ich metabolity). Unikalny ekstrakt z kłącza kurkumy, imbiru i boswelli został opracowany w technologii PNS. Jest to mieszanina ekstraktów, która jest Kompletna Naturalną Strukturą Macierzy Roślin, zachowując składniki w ich naturalnej formie i równowadze, co ma decydujący wpływ na skuteczność i przyswajanie, Synergia składników kurkumy, imbiru i boswelli potęguje prozdrowotny wpływ na wiele obszarów zdrowia.

Zalecane dzienne spożycie:

  • 1 kapsułka raz lub 2 razy dziennie w trakcie posiłku

Skład zalecanej dziennej porcji w 2 kapsułkach (% RWS)*:

  • Ekstrakt z kurkumy – 720mg
  • Oleożywica z Boswelli – 200mg
  • Ekstrakt z imbiru lekarskiego - 300mg

*RWS-Referencyjna Wartość Spożycia

Składniki: ekstrakt z kłącza kurkumy (Curcuma longa|), oleożywica kadzidłowca indyjskiego (Boswellia serrata), imbir lekarski (Zingiber officinale),otoczka kapsułki (hydroksypropylometyceluloza).

Zawartość:

  • 1 opakowanie: 60 kapsułek
  • Ilość porcji: 60/30

Ostrzeżenia:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Doctor Life Sp. z o.o. 

Kłonna 124

26-425 Kłonna

DOL-013-KIB

Opis

Postać
Kapsułki
Zawartość opakowania
60 szt.
Kraj pochodzenia
Polska
Odpowiednie dla
Dla dorosłych
Cecha specjalna
Bez GMO
Bez glutenu
Bez laktozy
Dolegliwości
Stawy

16 innych produktów w tej samej kategorii: