Żel intymny Durex Tingling - Uwalniający Dreszczyk Emocji

50 ml

 

Żel intymny uwalniający dreszczyk emocji jest teraz nawet lepszy niż wcześniej... zmieniliśmy formułę, by był jeszcze bardziej zmysłowy. Daje długotrwały efekt i jest jedwabisty w dotyku. Bezzapachowy, nie zawiera mentolu. Żele Durex Play zmniejszają suchość pochwy i dostarczają zmysłowych doznań obojgu partnerom.
Dzięki specjalnym składnikom dostarczają wielu doznań, a jednocześnie są na tyle delikatne, że możesz ich używać w miejscach intymnych.

 

Informacje:

 chłodzący

 na bazie wody

 nieplamiący

 może być bezpiecznie używany z prezerwatywą

 testowany dermatologicznie

 

Żel Durex Tingling to propozycja dla wszystkich, którzy od seksu oczekują maksymalnej przyjemności. Wyjątkowe składniki żelu gwarantują pobudzenie zmysłów u obojga partnerów. W wygodnym opakowaniu znajduje się 50 ml żelu.

Ogrzej swoją sypialnię chłodzącym żelem

Żel Durex Tingling to bezzapachowy żel stworzony na bazie wody. Formuła żelu uwalniającego dreszczyk emocji zapewnia zaskakujący, ale niezwykle podniecający efekt chłodzący. Wrażenie chłodu i mrowienia jest efektem połączenia specjalnie wyselekcjonowanych składników. Taka mieszanka zapewnia nowe doznania podczas zbliżenia i sprawia, że seks jest jeszcze lepszy niż do tej pory. Żel nawilżający zapewnia długotrwały efekt, a jego lekka konsystencja gwarantuje czystą rozkosz. Żel intymny Durex Tingling zmniejsza problemy związany z suchością pochwy, dzięki czemu zbliżenia są bardziej komfortowe i intensywne, zwłaszcza dla kobiet. Stosowanie żelu jest przyjemne, ponieważ dzięki delikatnej formule nie klei się i jest jedwabiście gładki. Można go używać każdego dnia.

Lubrykant nie plami ubrań i bardzo łatwo zmyć go ze skóry. Można bezpiecznie używać go w połączeniu z wszystkimi prezerwatywami Durex. Żel intymny Durex Tingling można stosować do każdego rodzaju seksu, a w jego składzie nie znajduje się mentol. Produkt został przetestowany dermatologicznie, więc jest w pełni bezpieczny dla miejsc intymnych. Posiada certyfikat jakości CE oraz ISO, które potwierdzają bezpieczeństwo jego stosowania i wysoką jakość.

 

Data ważności minimum 1 rok, zazwyczaj 2 – 3 lata.

Żele posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO.

DUR-L-TIN-50-1

Opis

Smak
Bezsmakowy
Lubrykanty na bazie
Wody
Lubrykanty polecane do
Seksu analnego
Seksu waginalnego
Właściwości lubrykantów
Stymulujące
Pojemność
50 ml
Opakowanie
Butelka z pompką

16 innych produktów w tej samej kategorii: