Żel intymny i do masażu Durex Play massage 2 w 1 Guarana:

200 ml

 

Durex Play Massage 2 w 1 stymulujący nawilżający żel intymny oraz do masażu z pobudzającą Guaraną, roślinę występującą w dorzeczu Amazonki, zwłaszcza w Brazylii. Guarana stanowi bogate źródło kofeiny – uważa się, że poprawia koncentrację, nastrój i zwiększa wytrzymałość fizyczną. Może być użyty do masażu całego ciała oraz okolic intymnych. Ma również delikatny zapach dla ekscytujących doświadczeń aromaterapii. Aplikator w butelce został specjalnie zaprojektowany aby ułatwić dozowanie.

 

Informacje:

 żel z Guaraną

 żel do masażu oraz intymny

 nieplamiący

 żel na bazie wody

 testowany dermatologicznie

 

Nie ma chyba bardziej praktycznego rozwiązania niż żel intymny, który równocześnie może być żelem do odprężającego masażu. Takim produktem jest żel nawilżający Durex Play 2w1 Guarana o pojemności 200 mililitrów – niezwykle wydajny i wszechstronny produkt, który zachwyci użytkowników swoim przepięknym zapachem i idealną konsystencją. Każde zbliżenie i masaż przyniosą niezapomniane wrażenia.

Durex Play 2 w 1 Guarana: żel intymny

Odpowiednie nawilżenie jest kluczem do odbycia satysfakcjonującego stosunku seksualnego, dlatego warto zastosować lubrykant, który spotęguje doznania cielesne i zminimalizuje ryzyko powstania podrażnień. Żel Durex Play 2w1 Guarana zapewnia intensywne nawilżenie stref intymnych – idealny do gry wstępnej i na każdym etapie trwania zbliżenia, dostarczy również przyjemnych i odprężających wrażeń zapachowych.

Żel do masażu

Durex Play 2w1 Guarana to nie tylko żel intymny czy żel nawilżający. To także idealny produkt do masażu całego ciała. Wystarczy rozprowadzić określoną ilość żelu na daną partię ciała i można rozpoczynać głęboko odprężający masaż, który może przerodzić się w intymne zbliżenie. Wyjątkowe doznania cielesne, delikatność, przyjemna konsystencja, wygodne dozowanie to cechy, które sprawiają, że żel na stałe zagości w waszej sypialni. Dzięki pojemności 200 ml produkt jest niesamowicie wydajny i gwarantuje długi czas użytkowania – możecie zawsze mieć go pod ręką.

 

Data ważności 1 – 3 lata.

Żele posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO.

DUR-L-MGU-200-1

Opis

Smak
Bezsmakowy
Lubrykanty na bazie
Wody
Lubrykanty polecane do
Masażu
Seksu analnego
Seksu waginalnego
Właściwości lubrykantów
Klasyczne
Pojemność
200 ml
Opakowanie
Butelka

16 innych produktów w tej samej kategorii: