Żel intymny Durex Originals Silicone:

50 ml

 

Durex Originals Silicone (dawniej Perfect Glide) to nowy silikonowy żel marki Durex. Działa dłużej niż lubrykanty na bazie wody, dzięki czemu nie musisz przerywać zabawy, by ponownie nałożyć żel. Staje się ciepły w dotyku, więc nie zaskoczy cię żaden nieprzyjemny chłód.

 

Informacje:

 3 x dłuższe nawilżenie 

 żel intymny

 nieplamiący

 żel na bazie silikonu

 może być bezpiecznie używany z prezerwatywą

 testowany dermatologicznie

 

Na rynku istnieje wiele lubrykantów i zazwyczaj ich skład bazuje na wodzie. Inaczej jest w przypadku żelu Durex Originals Silicone, który został stworzony na bazie silikonu. Jaka jest różnica?

Przyjemne nawilżenie na dłużej

Żel intymny Durex Originals Silicone, jest niezwykle wydajnym żelem. Stworzony na bazie silikonu zapewnia długotrwałe nawilżenie. Skład produktu sprawia, że żel utrzymuje się na powierzchni ciała przez długi czas, dzięki czemu można czerpać przyjemność ze zbliżenia zdecydowanie dłużej.

Idealna konsystencja

Żel nawilżający powinien charakteryzować się idealną konsystencją, aby zagwarantować komfortowe odczucia i nie podrażniać delikatnych okolic intymnych. Żel Durex Originals Silicone jest właśnie taki: idealnie nawilża, utrzymuje się przez dłuższy czas w miejscu, w którym został użyty, a jego konsystencja sprawia, że każdy ruch jest niezwykle przyjemny. Żel nie jest zbyt gęsty lub zbyt wodnisty, dzięki czemu potęguje doznania i pozwala cieszyć się bliskością, a także jest wygodny w stosowaniu.

Żel intymny Durex Originals Silicone działa dłużej niż lubrykanty na bazie wody, dzięki czemu nie musisz przerywać zabawy, by ponownie nałożyć żel. Staje się ciepły w dotyku, więc nie zaskoczy cię żaden nieprzyjemny chłód. Dodatkowo nawet mała ilość żelu potrafi zapewnić idealne nawilżenie – czy można więcej wymagać od żelu intymnego?

Produkt szczególnie polecany tym wszystkim, którzy szukają wysokiej wydajności, idealnej konsystencji i długiego nawilżenia.

 

Data ważności minimum 1 rok, zazwyczaj 2 – 3 lata.

Żele posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO.

DUR-L-PEG-50-1

Opis

Smak
Bezsmakowy
Lubrykanty na bazie
Silikonu
Lubrykanty polecane do
Seksu analnego
Seksu waginalnego
Właściwości lubrykantów
Klasyczne
Pojemność
50 ml
Opakowanie
Butelka z pompką

16 innych produktów w tej samej kategorii: