Żel intymny Durex Warming, Potęgujący Doznania:

50 ml

 

Żel intymny potęgujący doznania lekko rozgrzewając powoduje uwrażliwienie skóry i spotęgowanie doznań. W celu zwiększenia odczuć należy lekko podmuchać na miejsce, na które uprzednio nałożono żel.

 

Informacje:

 rozgrzewając

 na bazie wody

 nieplamiący

 może być bezpiecznie używany z prezerwatywą

 testowany dermatologicznie

 

Jeśli istnieje na rynku żel nawilżający, który potrafi zwielokrotnić przyjemność doznań płynących ze zbliżenia, to jest nim bez wątpienia Durex Play Potęgujący Doznania. Czym jest, w jaki sposób działa i kiedy go stosować? Lubrykant ten to o nic innego jak żel intymny, który zapewnia kochankom odpowiednie nawilżenie sfer intymnych, jednocześnie potęgując doznania podczas zbliżenia. Właściwości rozgrzewające produktu urozmaicą zbliżenie i nadadzą mu zupełnie inny wymiar.

Żel intymny, który rozgrzewa

Jeszcze więcej rozkoszy podczas zbliżenia? Durex Play Potęgujący Doznania, jak sama nazwa wskazuje, potęguje przyjemność wynikającą z seksu. Dzieje się tak z tego względu, że ów produkt ma lekkie właściwości rozgrzewające. Ciało po kontakcie z żelem zaczyna odbierać bodźce nieco silniej, jest odprężone i pobudzone. Rozgrzane miejsca ciała są lepiej ukrwione, a co za tym idzie, bardziej receptywne. Dodatkowo w celu zwiększenia odczuć należy lekko podmuchać na miejsce, na które uprzednio nałożono produkt. To doskonały wybór dla wszystkich, którzy w sypialni potrzebują dodatkowych wrażeń i chcą zaskoczyć swojego partnera! Żel intymny, ponieważ bazuje na wodzie, jest w pełni bezpieczny, nie powoduje podrażnień, a także nie pozostawia plam.

Produkt został przebadany dermatologicznie i może być używany jednocześnie z prezerwatywą, ponieważ jego skład pozbawiony jest silikonu, nie ma więc obaw o perforację prezerwatywy.

 

Data ważności minimum 1 rok, zazwyczaj 2 – 3 lata.

Żele posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO.

DUR-L-WAR-50-1

Opis

Smak
Bezsmakowy
Lubrykanty na bazie
Wody
Lubrykanty polecane do
Seksu analnego
Seksu waginalnego
Właściwości lubrykantów
Stymulujące
Pojemność
50 ml
Opakowanie
Butelka z pompką

16 innych produktów w tej samej kategorii: