Żel intymny Durex Cherry Wiśnia:

50 ml

 

Durex Cherry żel intymny o smaku wiśniowym to soczysty smakowy żel intymny. Nie zawiera cukru, więc możesz bezkarnie stosować go tak często, jak chcesz. Żel na bazie wody może być bezpiecznie używany z prezerwatywą.

 

Informacje:

 o smaku i zapachu wiśniowym

 żel na bazie wody

 nieplamiący

 może być bezpiecznie używany z prezerwatywą

 testowany dermatologicznie

 

Dobry żel intymny to nie tylko żel, który idealnie nawilża intymne części ciała. Dobry żel intymny to również produkt zachwycający zapachem i pobudzający zmysły. Taki jest właśnie Durex Play Soczysta Wiśnia, który przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom owocowych zapachów, zwłaszcza zaś zapachu (i smaku!) dorodnych, soczystych wiśni.

Idealne nawilżenie od Durex

Żel intymny Durex Play Soczysta Wiśnia to świetny wybór dla tych, którzy szukają idealnej konsystencji i perfekcyjnego nawilżenia. Produkt został stworzony na bazie wody, dlatego można używać go podczas stosowania prezerwatywy. Wystarczy odpowiednia ilość żelu, a nawilżenie i poślizg sprawiają, że każde zbliżenie staje się niesamowicie przyjemne i zmysłowe.

Zapach i smak, który zachwyca

Durex Play Soczysta Wiśnia to żel aromatyczny i smaczny. Tak – smaczny, ponieważ ten produkt można z powodzeniem stosować także do zabaw oralnych. Jest w pełni bezpieczny, przebadany, niepowodujący podrażnień i zapewnia świetną zabawę partnerom przez cały czas trwania stosunku.

Wyjątkowe nuty zapachowe przeniosą kochanków w zupełnie nowe rejony przyjemności. Konsystencja lubrykantu nie jest ani zbyt gęsta, ani zbyt wodnista. Zapewnia niezwykle intensywne odczucia – każdy stosunek staje się jeszcze bardziej przyjemny i w pełni komfortowy, a wszystko dzięki właściwościom zapobiegającym otarciom i podrażnieniom.

Produkt szczególnie polecany tym wszystkim, którzy od lubrykantów i żel intymnych oczekują najwyższej jakości!

 

Data ważności minimum 1 rok, zazwyczaj 2 – 3 lata.

Żele posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO.

DUR-L-CHE-50-1

Opis

Smak
Wiśniowy
Lubrykanty na bazie
Wody
Lubrykanty polecane do
Seksu analnego
Seksu oralnego
Seksu waginalnego
Właściwości lubrykantów
Smakowe
Pojemność
50 ml
Opakowanie
Butelka z pompką

16 innych produktów w tej samej kategorii: