Naturalny żel intymny Durex Naturals Hyaluro z dodatkiem kwasu hialuronowego:

100 ml

 

Żel nawilżający często ratuje niejedną gorącą sytuację. Naturalny żel intymny Durex Naturals Hyaluro z dodatkiem kwasu hialuronowego to pewny i sprawdzony wybór. Zapewnia delikatność i troskę o okolice intymne zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Dlaczego?

  • Jego składniki są w 100% pochodzenia naturalnego.
  • Kwas hialuronowy zapewnia nawilżenie skóry.
  • Ma przyjazne pH.

 

Informacje:

 w 100% z naturalnych składników

 z dodatkiem kwasu hialuronowego

 żel na bazie wody

 bezbarwny

 bezwonny

 nieplamiący

 może być bezpiecznie używany z prezerwatywą

 testowany dermatologicznie

 

Przyjemne nawilżenie – żel Durex

Żel intymny to niezbędny produkt w przypadku suchości pochwy. Nadając poślizg i odpowiednie nawilżenie, zapobiega otarciom i mikrourazom okolic intymnych. Żel nawilżający Durex Natural Hyaluro został stworzony na bazie wody, więc nie ma zapachu, nie plami i znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia uczulenia. W jego składzie nie znajdziesz ani sztucznych barwników, ani substancji zapachowych.

Naturalny skład sprawia, że jest świetnym partnerem dla gadżetów intymnych i można go używać zarówno z prezerwatywami z lateksu, jak i z poliizoprenu. Poprzez poprawę jakości współżycia może też znacząco wydłużyć stosunek. Odpowiedni do seksu waginalnego, analnego i oralnego.

Żel intymny Durex Natural Hyaluro ma opakowanie w formie tubki, która zapewnia higienę i wygodę użycia – szybko i łatwo ją otworzysz i wyciśniesz dokładnie tyle produktu, ile potrzebujesz.

Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu i daleko od promieni słonecznych. Po otwarciu zużyj w ciągu 6 miesięcy.

 

Data ważności minimum 09.2023

Żele posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO.

DUR-L-NAH-100-1

Opis

Smak
Bezsmakowy
Lubrykanty na bazie
Wody
Lubrykanty polecane do
Seksu analnego
Seksu oralnego
Seksu waginalnego
Właściwości lubrykantów
Klasyczne
Pojemność
100 ml
Opakowanie
Tubka

16 innych produktów w tej samej kategorii: