• -7,86 zł

Naturalny żel intymny Durex Naturals Hyaluron z dodatkiem kwasu hialuronowego:

100 ml

 

Żel nawilżający często ratuje niejedną gorącą sytuację. Naturalny żel intymny Durex Naturals Hyaluron z dodatkiem kwasu hialuronowego to pewny i sprawdzony wybór. Zapewnia delikatność i troskę o okolice intymne zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Dlaczego?

  • Jego składniki są w 100% pochodzenia naturalnego.
  • Kwas hialuronowy zapewnia nawilżenie skóry.
  • Ma przyjazne pH.

 

Informacje:

 w 100% z naturalnych składników

 z dodatkiem kwasu hialuronowego

 żel na bazie wody

 bezbarwny

 bezwonny

 nieplamiący

 może być bezpiecznie używany z prezerwatywą

 testowany dermatologicznie

 

Przyjemne nawilżenie – żel Durex

Żel intymny to niezbędny produkt w przypadku suchości pochwy. Nadając poślizg i odpowiednie nawilżenie, zapobiega otarciom i mikrourazom okolic intymnych. Żel nawilżający Durex Natural Hyaluron został stworzony na bazie wody, więc nie ma zapachu, nie plami i znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia uczulenia. W jego składzie nie znajdziesz ani sztucznych barwników, ani substancji zapachowych.

Naturalny skład sprawia, że jest świetnym partnerem dla gadżetów intymnych i można go używać zarówno z prezerwatywami z lateksu, jak i z poliizoprenu. Poprzez poprawę jakości współżycia może też znacząco wydłużyć stosunek. Odpowiedni do seksu waginalnego, analnego i oralnego.

Żel intymny Durex Natural Hyaluron ma opakowanie w formie tubki, która zapewnia higienę i wygodę użycia – szybko i łatwo ją otworzysz i wyciśniesz dokładnie tyle produktu, ile potrzebujesz.

Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu i daleko od promieni słonecznych. Po otwarciu zużyj w ciągu 6 miesięcy.

 

Data ważności minimum 02.2022

Żele posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO.

5900627092622

Opis

Smak
Bezsmakowy
Lubrykanty na bazie
Wody
Lubrykanty polecane do
Seksu analnego
Seksu oralnego
Seksu waginalnego
Właściwości lubrykantów
Klasyczne
Pojemność
100 ml
Opakowanie
Tubka

16 innych produktów w tej samej kategorii: