• Nowy

Aliness L-Theanine 200 mg - 100 kapsułek

Teanina 200 mg

Aliness L-Theanine to dodatek diety zawierający l-teaninę, która to substancja naturalnie występuje w herbacie. L-teanina jest znana ze swoich korzystnych właściwości zdrowotnych, takich jak poprawa samopoczucia, regulacja poziomu stresu oraz poprawa jakości snu. Jest to suplement polecany dla osób, które chcą wesprzeć swój organizm w utrzymaniu równowagi psychicznej i fizycznej.

Teanina, zawarta w Aliness L-Theanine, ma zdolność poprawiania funkcji kognitywnych i zwiększania poziomu glutationu, naturalnego przeciwutleniacza, który neutralizuje działanie szkodliwych substancji w organizmie. Dodatkowo, l-teanina korzystnie wpływa na układ krążenia, regulując ciśnienie krwi, co czyni ją przydatną w terapii nadciśnienia. Ponadto, teanina chroni komórki nerwowe przed degeneracją, co może spowolnić procesy starzenia się. Wykazuje także pozytywne działanie w różnych schorzeniach, wspierając prawidłowy przepływ krwi u osób po udarze, zmniejszając ryzyko zachorowania na grypę i przeziębienie, oraz redukując skutki uboczne chemio- i radioterapii. Jednak należy unikać stosowania dużych ilości Aliness L-Theanine w połączeniu z lekami pobudzającymi lub lekami obniżającymi ciśnienie krwi, gdyż może to prowadzić do znacznego spadku ciśnienia lub osłabienia skuteczności leków.

Zalecane dzienne spożycie:

Spożyć 1 kapsułkę dziennie.

Skład zalecanej dziennej porcji (1 kapsułka):

  • L-Teanina - 200 mg

Składniki: 

L-Teanina, otoczka kapsułki: (substancja wiążąca: hydroksypropylometyloceluloza).

Zawartość:

  • 1 opakowanie: 100 kapsułek
  • Ilość porcji: 100

Ostrzeżenia:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować w przypadku nietolerancji, na składniki suplementu. Przechowywać z dala od słońca w suchym miejscu w temp. pokojowej do 25°C, w sposób niedostępny dla dzieci.

Producent:

Medicaline Konrad Malitka 

Ostrówiec 150

05-480 Karczew

ALI-080

Opis

Postać
Kapsułki
Zawartość opakowania
100 szt.
Kraj pochodzenia
Polska
Odpowiednie dla
Dla dorosłych
Dla seniorów
Dolegliwości
Pamięć i koncentracja
Równowaga (adaptogeny)
Stres

16 innych produktów w tej samej kategorii: