Doctor Life Good Morning – 60 kapsułek

Good Morning – suplement diety, został opracowany dla osób, które chcą zacząć dzień z energią ciała i umysłu. Zbadane klinicznie składniki, opracowane według naszych specyfikacji dodają naturalnej energii, która pobudza siły witalne i wydolność organizmu na dłużej niż wypicie kawy.

Kofeina InnovaTea działa jak zastrzyk czystej energii. Naturalnym źródłem wysokiej czystości kofeiny są sfermentowne liście herbaty Camellia sinensis, która doskonale zastępuje chemicznie syntezowaną bezwonną kofeinę i dostarcza energii bez cukru lub kalorii.

 Shilajit (mumio) Primavie ma dobroczynny wpływ na mitochondria produkujące energię w komórkach, Mumio wspiera także układ hormonalny i jest również adaptogenem poprawiając sprawność fizyczną i umysłowa. W Tybecie shilajit jest używany przede wszystkim jako środek odmładzający i jako afrodyzjak.

Profesor dr Shibnath Ghosal i jego zespół opracowali i opatentował ekstrakt z shilajit pod nazwą Prima-Vie, który zawiera wszystkie aktywne związki w odpowiednio naturalnym stosunku. Wynika to z precyzyjnie wyselekcjonowanego, czystego miejsca i tradycyjnej metody pozyskiwania przy użyciu wyłącznie czystej wody , bez chemikaliów. Spójna i doskonała jakość są zapewnione dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod analitycznych. Skuteczność PrimaVie Shilajiit zostały potwierdzone w badaniach klinicznych na ludziach, w przeciwieństwie do innych podobnych produktów. 

Mózg człowieka pochłania aż 20% energii. Badania kliniczne wskazują, że cytykolina wpsiera zdrowie mitochondria, które wytwarzają energię mózgu oraz jest prekursorem do synetzy fosfolipidów, w tym fosfatydylocholiny głównego składnika tkanki mózgowej. Zdrowe funkcjonowanie mitochondriów skutkuje wyższym poziomem ATP- głownej cząsteczki magazynującej energię w organizmie- komórkach mózgowych. Cognizin i Cytykolina w badaniach na ludziach wpływa na metorykę, uwagę (skupienie) i koncentrację. Cognizin zwiększył tworzenie błon mózgowych o 26% i przywracał energię w mózgu o 13,6%.

Zalecane spożycie:

  • 1 kapsułka po przebudzeniu na pusty żołądek, oraz 1 kapsułka w ciągu dnia.

Porcja dzienna – w 2 kapsułki zawierają (% RWS)*:

  • InnovaTea Kofeina z zielonej herbaty – 150 mg
  • Ekstrakt z Żen-szenia (ginsenozydy 28%) – 180 mg
  • Acetyl L-Karynityna – 250 mg
  • Setria L-Glutation zredukowany – 300 mg
  • Extramel Dysmutaza podtlenkowaSOD – 20 mg
  • Prima- Vie Shilajit (Mumio) – 80 mg
  • Cognizin Cytykolina – 300 mg

Składniki: cytykolina (sól wewnętrzna); L-glutation, acetyl L-karnityna; żeń-szeń (Panax ginseng); mumio; kofeina z zielonej herbaty (Camellika sinensis); ekstrakt z melona (w tym dysmutaza nadtlenkowa SOD); otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluoza).

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Zawartość opakowania:

  • 1 opakowanie: 60 kapsułek
  • Ilość porcji: 30

Ostrzeżenia:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania  dzieci i kobiet w ciąży; nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu. Przechowywać w temp. Pokojowej w suchym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent:

Doctor Life Sp. z o.o.  

Kłonna 124

26-425 Kłonna

DOL-043-GODM

Opis

Postać
Kapsułki
Zawartość opakowania
60 szt.
Kraj pochodzenia
Polska
Odpowiednie dla
Dla dorosłych
Dla seniorów
Cecha specjalna
Bez GMO
Bez glutenu
Bez laktozy
Dolegliwości
Stres
Zmęczenie i znużenie

16 innych produktów w tej samej kategorii: