Pretty Love - Joyce

Wysokiej jakości wibrujące i stymulujące jajko.

 

Pretty Love Joyce to dyskretny mały wibrator, który przyniesie Ci dużo emocji. Innowacyjny masażer nadaje się tak samo świetnie do samotnej zabawy, jak i energicznej gry wstępnej. Z powodu, że wibrator ten jest niewielkich rozmiarów, można go również wykorzystać w nieco bardziej szalonych miejscach.

Ten niepozorny wibrator posiada 12 trybów pracy o różnych intensywnościach, umożliwia to dostosowanie wibracji specjalnie pod siebie. Element stymulujący to idealnie miękkie i gładkie podłużne jajko, którego długość wynosi 6,5cm. Natomiast długość wibratora razem z uchwytem to aż 18 cm, co umożliwia umieszczenie go naprawdę głęboko. Wibrator uruchamia się klikając przycisk na czubku jajka.

Zaletą Joyce jest też jego wodoodporność, dzięki czemu stwierdzenie odprężający prysznic, może nabrać nowego znaczenia. Natomiast materiał z jakiego wykonano ten masażer to silikon medyczny. Cała zabawka po zetknięciu ze skórą szybko uzyskuje oraz utrzymuje zbliżoną temperaturę. Silikon medyczny jest substancją, która nie wywołuje niechcianych reakcji alergicznych skóry.

 

Specyfikacje:

 Długość: 18,0 cm

 Średnica: 2,2 cm

 Długość aktywna: 6,5 cm

 Materiał: Silikon medyczny

 Tryb pracy: Wibrujący

 Funkcje: 12 trybów wibracji

 Kolor: Fioletowy

 Wodoodporny: Tak

 Zasilanie: Akumulator

 Ładowanie: USB (kabel dołączony do opakowania)

 Marka: Pretty Love

 

Do wszystkich akcesoriów erotycznych zalecane jest stosowanie żeli nawilżających.

PRL-05-1092

4 innych produktów w tej samej kategorii: