• Nowy

Aliness Taurynian Magnezu 100 mg z B6 (P-5-P) - 100 kapsułek

Wysoko przyswajalny magnez z dodatkiem witaminy B6

Taurynian magnezu jest ceniony jako jedna z najlepiej przyswajalnych form tego pierwiastka. Wspiera równowagę elektrolitową, zdrowie zębów i kości oraz pracę mięśni i układu nerwowego. Jego rola w kontrolowaniu przekazywania impulsów nerwowych pomaga regulować skurcze mięśni. Dodatkowo, odgrywa istotną rolę w procesie podziału komórek i produkcji białek.

Magnez odgrywa kluczową rolę w procesie podziału komórek oraz w syntezie białek. Dodatkowo, zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, wspiera utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych. Witamina B6, w postaci aktywnej P5P, posiada wiele korzystnych właściwości dla organizmu, takich jak wspieranie funkcji układu nerwowego oraz produkcja czerwonych krwinek, co sprzyja odporności organizmu. Ponadto, reguluje metabolizm energetyczny i aktywność hormonalną. Połączenie taurynianu magnezu z witaminą B6 skutecznie uzupełnia niedobory magnezu i wspomaga funkcjonowanie organizmu na wielu poziomach. Taurynian magnezu jest szczególnie korzystny dla osób z problemami sercowo-naczyniowymi, działając zapobiegawczo na arytmie serca i chroniąc naczynia krwionośne przed potencjalnymi uszkodzeniami związanymi z chorobami serca.

Zalecane dzienne spożycie:

Spożyć 1-2 kapsułki dziennie.

Skład zalecanej dziennej porcji (2 kapsułki):

  • Taurynian magnezu - 2200 mg
  • w tym:
  •      jony magnezu - 200 mg (*53,3%)
  • Witamina B6 (pirydoksalo-5-fosforan) - 5 mg (*358%)

Składniki: 

Magnez (taurynian magnezu), witamina B6 (pirydoksalo-5-fosforan), substancja przeciw zbrylająca: krzemionka koloidalna, otoczka kapsułki: (substancja wiążąca: Hydroksypropylometyloceluloza).

Zawartość:

  • 1 opakowanie: 100 kapsułek
  • Ilość porcji: 50

Ostrzeżenia:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować w przypadku nietolerancji, na składniki suplementu. Przechowywać z dala od słońca w suchym miejscu w temp. pokojowej do 25°C, w sposób niedostępny dla dzieci.

Producent:

Medicaline Konrad Malitka 

Ostrówiec 150

05-480 Karczew

ALI-074

Opis

Postać
Kapsułki
Zawartość opakowania
100 szt.
Kraj pochodzenia
Polska
Odpowiednie dla
Dla dorosłych
Dla seniorów
Dolegliwości
Mięśnie
Serce i układ krążenia
Zmęczenie i znużenie

16 innych produktów w tej samej kategorii: