• Nowy

Aliness Bacopa Monnieri extract 50%, 500 mg - 100 kapsułek

Ekstrakt z bakopy drobnolistnej, adaptogen

Aliness Bacopa Monnieri to naturalny suplement pochodzący z rośliny bakopy drobnolistnej, bezpośrednio sprowadzanej z Indii. Zawiera ekstrakt w stężeniu 50%, który korzystnie oddziałuje na pamięć oraz układ nerwowy, posiada także właściwości adaptogenne.

Bacopa monnieri, znana również jako bakopa drobnolistna, jest znana z korzystnego wpływu na organizm, przede wszystkim poprzez wzmacnianie odporności i pomoc w radzeniu sobie ze stresem. Poza tym, ma pozytywny wpływ na zdrowie psychiczne, działając uspokajająco i przeciwlękowo, a także poprawiając funkcje poznawcze i działając antyoksydacyjnie. Ze względu na jej właściwości poprawiające pamięć, warto sięgać po nią przed istotnymi wydarzeniami, aby zminimalizować niepokój i maksymalizować funkcje poznawcze.

Zalecane dzienne spożycie:

Spożyć 1 kapsułkę dziennie.

Skład zalecanej dziennej porcji (1 kapsułka):

  • Bakopa drobnolistna ekstrakt 50% (Bacopa monnieri) - 500 mg
  • w tym:
  •      bakozydy - 250 mg

Składniki: 

Bakopa drobnolistna (Bacopa monnieri) ekstrakt 50% standaryzowany na bakozydy, otoczka kapsułki: (substancja wiążąca: hydroksypropylometyloceluloza).

Zawartość:

  • 1 opakowanie: 100 kapsułek
  • Ilość porcji: 100

Ostrzeżenia:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować w przypadku nietolerancji, na składniki suplementu. Przechowywać z dala od słońca w suchym miejscu w temp. pokojowej do 25°C, w sposób niedostępny dla dzieci.

Producent:

Medicaline Konrad Malitka 

Ostrówiec 150

05-480 Karczew

ALI-082

Opis

Postać
Kapsułki
Zawartość opakowania
100 szt.
Kraj pochodzenia
Polska
Odpowiednie dla
Dla dorosłych
Dla seniorów
Dolegliwości
Równowaga (adaptogeny)
Trawienie
Zmęczenie i znużenie

16 innych produktów w tej samej kategorii: