Doctor Life Baicalin Tarczyca Bajkalska 100 kapsułek

Baicalin - suplement diety, Tarczyca bajkalska(bajkalina) to roślina, która występuje w terenach wschodniej Rosji (okolice jeziora Bajkał), Mongolii i Chinach. Ze względu na swoje właściwości zdrowotne znalazła zastosowanie w tradycyjnej medycynie Dalekiego Wschodu.

Wyciąg zawiera wysoką koncentrację aktywnej baikaliny i zachowuje pełne spektrum naturalnych składników zioła w pierwotnej równowadze. Nasze innowacyjne ekstrakty są o wiele bardziej wartościowe od sproszkowanych roślin w kapsułkach, ponieważ zawierają kilkukrotnie większą, potwierdzona ilość bioaktywnych cząstek. Osiągając ten sam efekt co ekstrakt trzeba spożyć o wiele więcej kapsułek sproszkowanej rośliny.

Zalecane dzienne spożycie:

  • 1 do 2 kapsułek popijając dużą ilością wody, najlepiej spożyć pół godziny przed posiłkiem.

Skład zalecanej dziennej porcji w 2 kapsułkach (% RWS)*:

  • Tarczyca bajkalska – 1000mg
  • Bajkalina - 900mg

*RWS-Referencyjna Wartość Spożycia

Składniki: Tarczyca bajkalska: ekstrakt z korzenia (Scutellaria baicalensis), otoczka kapsułki (hydroksypropylometyceluloza)

Zawartość:

  • 1 opakowanie: 100 kapsułek
  • Ilość porcji: 50

Ostrzeżenia:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących.

Producent:

Doctor Life Sp. z o.o. 

Kłonna 124

26-425 Kłonna

DOL-021-BAIC

Opis

Postać
Kapsułki
Zawartość opakowania
100 szt.
Kraj pochodzenia
Polska
Odpowiednie dla
Dla dorosłych
Cecha specjalna
Bez GMO
Bez glutenu
Bez laktozy
Dolegliwości
Serce i układ krążenia

16 innych produktów w tej samej kategorii: