Doctor Life Spermidyna  – 60 kapsułek

Spermidyna jest substancją endogenną niezbędną dla wszystkich komórek, naturalnie wytwarzana przez organizm może być wchłaniana z pożywieniem. Wraz z wiekiem stężenie spermidyny w organizmie spada. W bazie danych (Medline) jest około 60 badań klinicznych dotyczących skuteczności spermidyny u ludzi. Badania  przedkliniczne wykazały, że systematyczne dodawanie spermidyny do pokarmu chroni np. przed starzeniem się serca i przedłuża życie. Podstawowe działanie spermidyny na komórki są dobrze zbadane. Wykazuje ona działanie antyoksydacyjne i stymulujące autofagię  (samooczyszcznie komórek, odnowa komórek), co ugruntowało reputację spermidyny jako środka `przeciwstarzeniowego`.

Spermidyna DoctorLife to wysoko skoncentrowana spermidyna z kiełkujących nasion gryki, która nie zawiera glutenu i jest wolna od GMO. Pełnowartościowy koncentrat z zawartością enzymów i innych białek poprawia trawienie, natomiast błonnik powoduje działaniem opoźniające wchłanianie spermidyny. Powstały efekt przedłużonego uwalniania przyczynia się do poprawy skuteczności i większej obecności w surowicy w porównaniu z czystą spermidyną.

Zalecane spożycie:

  • 1 kapsułka raz dziennie  z jedzeniem

Porcja dzienna –  1 kapsułka zawiera (% RWS)*:

  • Koncentrat kiełków gryki – 300 mg
  • w tym Spermidyna – 1 mg

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Składniki: koncentrat z kiełkujących nasion gryki (Fagopyrum esculentum Moench), otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza)

Zawartość opakowania:

  • 1 opakowanie: 60 kapsułek
  • Ilość porcji: 60 porcji

Ostrzeżenia:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować w dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji. Przechowywać z dala od słońca w suchym miejscu w temp. pokojowej do 25°C, w sposób niedostępny dla dzieci.

Producent:

Doctor Life Sp. z o.o. 

Kłonna 124

26-425 Kłonna

DOL-050-SPER

Opis

Postać
Kapsułki
Zawartość opakowania
60 szt.
Kraj pochodzenia
Polska
Odpowiednie dla
Dla dorosłych
Dla seniorów
Cecha specjalna
Bez GMO
Bez glutenu
Bez laktozy
Dolegliwości
Oczyszczanie organizmu
Włosy, skóra i paznokcie

16 innych produktów w tej samej kategorii: