Aliness - Kwas Alfa Liponowy R-ALA 200 mg

Stabilizowana aktywna forma kwasu, wysoka biodostępność.

1 opakowanie - 60 tabletek.
 

Minimum substancji technologicznych, produkt nie zawiera  dodatków tj. stearynianu magnezu czy barwników.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Spożyć 2 tabletki dziennie w trakcie posiłku.

  • Ilość tabletek w opakowaniu: 60.
  • Ilość porcji w opakowaniu: 30.

 

DZIAŁANIE:

Kwas alfa-liponowy:

  • przyspiesza metabolizm
  • hamuje procesy starzenia się
  • regeneruje wątrobę
  • zmniejsza ryzyko zawału serca oraz wylewu
  • chroni przed miażdżycą
  • pomaga w leczeniu cukrzycy

 

Kwas alfa liponowy ze względu na swoją budowę występuje w postaci dwóch enancjomerów R oraz S. W przyrodzie jedynie enencjomer R wykazuje się biodostępnością.

W wyniku syntezy chemicznej otrzymuję się mieszaninę racemiczną dwóch izomerów R oraz S, którą sprzedaje się pod nazwą ALA (kwas alfa liponowy). Jednak enancjomer S jest praktycznie bezużyteczny, ciężko jest się go pozbyć z takiej mieszaniny.

Popularny kwas ALA nie ma oznaczonej proporcji enancjomeru R do S i mimo maksymalnej dopuszczonej dawki 600 mg racematu (racemat, czyli równomolowa mieszanina izomerów tego samego związku (R-ALA i S-ALA) nie wiemy jednak jaka jest w nim zawartość aktywnej formy R.

R-ALA to surowiec oczyszczony z drugiego enancjomeru S, zawierający czysty enancjomer R ten, który naturalnie występuje w przyrodzie. Ze względu na swoja zawartość formy R i dużej aktywności maksymalna dzienna porcja została ustanowiona w ilości 200 mg dla czystego enancjomeru R.

 

SKŁAD PRODUKTU:

Porcja dzienna - 2 tabletki zawiera:

  • Kwas Alfa Liponowy (R-ALA) - 400 mg

Składniki: substancja wypełniająca: fosforany wapnia, kwas Alfa Liponowy (R-ALA), substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, talk spożywczy.

 

MedicaLine z pasją podchodzi do rynku farmaceutycznego i od 2007 roku prężnie na nim działa. Główny celem firmy jest opracowywanie wysokiej jakości produktów, które mogą zaoferować klientom.

MedicaLine jako pierwsza firma w Polsce wprowadziła serię unikalnych suplementów diety w postaci opatentowanej technologii Licaps® czyli kapsułek z roztworem. Nowe technologicznie zaawansowane rozwiązania to przyszłość branży farmaceutycznej dlatego też MedicaLine jest zawsze krok przed konkurencją.

MedicaLine jest producentem takich marek jak Aliness, ProbioBALANCE, Avitale, LIPOSOL.

 

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed wilgocią. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej i zrównoważonej diety oraz zdrowego trybu życia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników.

ALI-001-RALA

Opis

Postać
Tabletki
Zawartość opakowania
60 szt.
Kraj pochodzenia
Polska
Odpowiednie dla
Dla dorosłych
Dla seniorów
Dla wegetarian
Cecha specjalna
Bez GMO
Bez barwników
Bez glutenu
Bez laktozy
Bez soi
Dolegliwości
Cukrzyca
Serce i układ krążenia
Włosy, skóra i paznokcie

16 innych produktów w tej samej kategorii: