Doctor Life  Mitorevital Urolityna A – 30 kapsułek

 Około 90% energii komórkowej jest produkowane przez mitochondria, które są   podstawą dobrego zdrowia. Optymalne działaniem mitochondriów wiąże się z zachowaniem zdrowia i młodzieńczej witalności na dłużej i jest szczególnie istotne dla funkcjonowania serca, nerek, oczu, mózgu i mięśni. Jedną z głównych przyczyn starzenia się jest pogorszenie funkcji mitochondriów. Do 30 roku życia nasze komórki chronią się przed tym spadkiem, stymulując selektywny recykling (oczyszczanie) starych lub uszkodzonych mitochondriów w nowe i zdrowe.. Proces ten znany jest jako mitofagia. Mitofagia staje się mniej wydajna z wiekiem. Na szczęście istnieje jedyny ze znany związek Urolityna A (UA)- metabolit pochodzący z mikroflory elagitanin- składników występujących głównie w granatach, która może przywrócić zdrowe funkcje mitochondriów. Ponieważ dieta, wiek, geny oraz choroby wpływają na skład mikrobiomu jelitowego, ludzie wytwarzają urolityne A w różnym tempie, a tylko ok. 10 %osób wytwarza ją w wystarczającej ilości.

Dlatego opracowaliśmy Mitorevital – wysoce czystą Urolityna A, która pobudza mitofagię, czyli proces niszczenia niewłaściwych mitochondriów i "rewitalizuje" zdolność komórek do recyklingu niewłaściwych mitochondriów.

Korzyści Mitorevital:

  • Pomaga aktywować mitofagię; naturalne procesy oczyszczania i odnowienia mitochondriów
  • Stymuluje biogenezę mitochondriów
  • Wspiera odbudowę mięśni
  • Oczyszcza dysfunkcyjne komórki o małej wydajności
  • Optymalizuje energię  komórkową
  • Promuje długowieczność 

Zalecane spożycie:

  • dorośli : 1 kapsułka rano, druga wieczorem z jedzeniem. Na podstawie wyników badań klinicznych zalecamy codzienne stosowanie przez okres próbny 8 - 12 tygodni.

Porcja dzienna – w 1 kapsułka zawiera (% RWS)*:

  • Urolityna A z granatowca właściwego – 500 mg

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Składniki: urolityna A z owoców granatowca właściwego (Punica granatum), sproszkowany olej MCT (średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe), otoczka kapsułki (hydroksypropylometyceluloza).

Zawartość opakowania:

  • 1 opakowanie: 30 kapsułek
  • Ilość porcji: 15 porcji

Ostrzeżenia:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji. Przechowywać w temp. Pokojowej (25`C) w suchym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent:

Doctor Life Sp. z o.o. 

Kłonna 124

26-425 Kłonna

DOL-047-MITA

Opis

Postać
Kapsułki
Zawartość opakowania
60 szt.
Kraj pochodzenia
Polska
Odpowiednie dla
Dla dorosłych
Dla seniorów
Cecha specjalna
Bez GMO
Bez glutenu
Bez laktozy
Dolegliwości
Oczyszczanie organizmu
Włosy, skóra i paznokcie

16 innych produktów w tej samej kategorii: