Doctor Life Ubiquinol 60 kapsułek

DoctorLife Ubiquinol suplement diety, jest najwyższej jakości aktywną, zredukowaną formą koenzymu Q10, która jako pierwsze na świecie została opracowana przez japońską firmę     

Kaneka- producenta naturalnego Koenzymu Q10. 95% oferowanego na świecie ubichinolu jest syntetyczna. W przeciwieństwie do zwykłego CoQ10, ubichinol nie musi być przekształcany w organizmie, a dzięki temu bezpośrednio dostępny dla wszystkich organów. UBIQINOL jest rozpuszczony w oleju i zamknięty w specjalnej tłuszczowej kapsułce, dlatego jest szybciej i lepiej wchłaniany do organizmu. Suplementacja ubichinolem jest zalecana szczególnie osobom po 35 roku życia ponieważ jego wytwarzanie zmniejsza się z wiekiem i najszybciej ulega obniżeniu po 35 roku życia.

Zalecane dzienne spożycie:

  • 1 kapsułka raz dziennie z posiłkiem.

Skład zalecanej dziennej porcji w 1 kapsułce (% RWS)*:

  • KANEKA UBIQUINOL
  • UBICHINOL (aktywny koenzym Q10) – 100 MG

*RWS-Referencyjna Wartość Spożycia

Składniki: olej rzepakowy, emulgator (estry kwasów tłuszczowych i poliglicerolu), ubichinol (aktywna forma koenzymu Q10|), stabilizator (wosk pszczeli żółty), emulgator (lecytyna sojowa wolna od GMO), żelatyna wołowa (wolna od BSE), substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), barwnik (karmel).

Zawartość:

  • 1 opakowanie:60 kapsułek
  • Ilość porcji: 60

Ostrzeżenia:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent:

Doctor Life Sp. z o.o. 

Kłonna 124

26-425 Kłonna

DOL-002-UBIC

Opis

Postać
Kapsułki
Zawartość opakowania
60 szt.
Kraj pochodzenia
Polska
Odpowiednie dla
Dla dorosłych
Cecha specjalna
Bez GMO
Bez glutenu
Bez laktozy
Dolegliwości
Trawienie

16 innych produktów w tej samej kategorii: