Doctor Life GlucoBalance - 60 kapsułek

Preparaty wspierające zbalansowany metabolizm i poziom glukozy powinny być tak sformułowane, aby składniki nie wykluczały się wzajemnie i nie powodowały działań niepożądanych. Preparat GlucoBalance został opracowany na podstawie licznych badań, a by w naturalny sposób wspierać zdrowy poziom cukru we krwi, metabolizm  i aktywować AMPK. Spośród wielu substancji, które potencjalnie mają dobroczynny efekt, nie wszystkie muszą być dowolnie połączone. Ta unikalna formuła zawiera najwyżej jakości składniki dobrane ze starannością, które zgodnie (synergistycznie) współdziałają nie wywołując skutków ubocznych. Każdy ze składników działa przez inne mechanizmy na poziomie komórkowym a skuteczność zawartych w preparacie substancji czynnych została potwierdzona wieloma badaniami klinicznymi. Suplement opiera się na harmonii fito- składników i związków będących istotnymi substancjami odżywczymi dla zdrowego metabolizmu glukozy, co przekłada się to na optymalne funkcjonowanie całego ustroju.

Zalecane spożycie:

2 do 4 kapsułek w zależności od potrzeb rozłożone w ciągu dnia przed posiłkiem. Preparat przeznaczony  jest dla osób z podwyższonym poziomem cukru we krwi i zaburzeniami metabolizmu węglowodanów.

Porcja dzienna – 4 kapsułki zawierają (% RWS)*:

  • Kwas R – Alfa (Bio – Enhanced) – 80mg
  • Actiponim Gynostemma – 500mg
  • Delphinol Ekstarkt z jagód Maqui - 60mg
  • Ekstrakt z kory cynamonowca – 525mg
  • Ashwagandha - 120mg
  • Berberys Indyjski – 252mg
  • Resweratrol mikronizowany – 80mg
  • Koncentrat Soku Bergamoty - 120mg

*RWS-Referencyjna Wartość Spożycia.

Składniki: Ekstrakt z kory cynamonowca (Cinnamomum cassia); liście Gynostemma pentaphyllum; korzeń Berberis aristata; korzeń Ashwagandha (Withania somnifera); sproszkowany sok z miąższu owoców pomarańczy bergamoty(Citrus bergamia), Kwas-R-Alfa-Liponowy; Resweratrol z (S. cerevisiae); ekstrakt z owoców (Aristotelia chilensis); otoczka kapsułki ( hydroksypropylometyceluloza)

Zawartość opakowania:

  • 1 opakowanie: 60 kapsułek
  • Ilość porcji: 60 porcji

Ostrzeżenia:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent:

Doctor Life Sp. z o.o. 

Kłonna 124

26-425 Kłonna

DOL-007-GLUC

Opis

Postać
Kapsułki
Zawartość opakowania
60 szt.
Kraj pochodzenia
Polska
Odpowiednie dla
Dla dorosłych
Dla seniorów
Cecha specjalna
Bez GMO
Bez glutenu
Bez laktozy
Dolegliwości
Cukrzyca
Metabolizm

16 innych produktów w tej samej kategorii: