Doctor Life Candida – 120 kapsułek

Candida Ultra Support DoctorLife to suplement diety, został opracowany w celu przerostu drożdży Candida albican. Candida to naturalnie występujące drożdże, które znajdują się w jelitach jako część normalnej flory jelitowej. Candida Ultra Support to połączenie Kwasu Kaprylowego (naturalnie występujący kwas tłuszczowy pochodzący z olejów roślinnych), Biotyny, korzystnych drożdży S. Bouladrii i molibdenu, które mogą pomóc w utrzymaniu zdrowej równowagi bakterii jelitowych. Nowy preparat DoctorLife posiada silny potencjał aby skutecznie ograniczyć ilość nadmiernego rozmnożenia się tego grzyba i dolegliwości związanych z kandydozą. Saccharomyces boulardii to drożdże probiotyczne, które pomagają chronić i utrzymać prawidłową równowagę mikroflory bakteryjnej, mogą również przywrócić normalną mikroflorę jelit, gdy występują zaburzenia, na przykład podczas podróży lub przyjmowania niektórych leków. Biotyna pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych oraz zachować zdrową skórę i włosy.

Zalecane spożycie:

  • 3 kapsułki dwa razy dziennie na pusty żołądek. Stosować przez 20 dni w miesiącu.

Porcja dzienna – 6 kapsułek zawiera (% RWS)*:

  • Kwas kaprylowy – 1700mg
  •  Saccharomyces Boulardii - 8,1 mld jtk 
  • Molibden - 100mcg (200%*)
  • Biotyna - 2100mg (4200%*)

*RWS-Referencyjna Wartość Spożycia.

Składniki: Kwas kaprylowy z oleju MCT, Saccharomyces Boulardii; molibdenian (VI) sodu, otoczka kapsułki: substancja zagęszczająca: hydroksyproplometyceluloza, guma gellen; d-biotyna. 

Zawartość opakowania:

  • 1 opakowanie: 120 kapsułek
  • Ilość porcji: 40 porcji

Ostrzeżenia:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.                                                                                                                 

Przechowywanie: przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temp.  25°C w zaciemnionym miejscu. Produkt nie wymaga przechowywania w lodówce, jednak może ono przedłużyć okres ważności produktu.

Producent:

Doctor Life Sp. z o.o. 

Kłonna 124

26-425 Kłonna

DOL-008-CAND

Opis

Postać
Kapsułki
Zawartość opakowania
120 szt.
Kraj pochodzenia
Polska
Odpowiednie dla
Dla dorosłych
Dla seniorów
Cecha specjalna
Bez GMO
Bez glutenu
Bez laktozy
Dolegliwości
Metabolizm
Trawienie

16 innych produktów w tej samej kategorii: