Pretty Love - Christ

Wysokiej jakości wibrator silikonowy z masażerem łechtaczki oraz stymulatorem punktu G.

 

Pretty Love Christ to innowacyjny wibrator, która przeniesie intymne chwile uniesień w inny wymiar. Wibrator od klasycznych, prostych masażerów różni się tym że posiada aż 7 poziomów zróżnicowanych wibracji oraz 3 tryby falowania. Funkcja masażu ulokowana jest na samym szczycie tego wibratora, co sprawia że wibrator swoją pracą jest w stanie przypominać ruchy jak przy tzw. palcówce. Wibracje zmieniane są za pomocą jednego przycisku.

Dodatkowo na główce wibratora umiejscowione są dodatkowe stymulanty w postaci wypustków. Wibrator króliczek wyposażony jest również w zewnętrzny masażer łechtaczki. Anatomiczny kształt wibratora ułatwia aplikację, a wypustki rozmieszczone na górnej powierzchni sprawią, iż będzie to jeszcze przyjemniejsza stymulacja. Pretty Love Christ przez swoją uniwersalność jest w stanie zastąpić wiele zabawek w twojej sypialni.

Duża moc generowana przez silniczki wibrujące, które pracują naprawdę cicho pozwala odczuć naprawdę intensywne doznania. Rozmiar wibratora jest na tyle uniwersalny, że w całości może zmieści się w pochwie i dostarczyć bezpośredniej rozkoszy poprzez stymulację punktu G oraz łechtaczki, do tego należy dodać unikatową funkcję falowania główki.

 

Specyfikacje:

 Długość: 18,8 cm

 Średnica: 3,6 cm

 Długość aktywna: 11,5 cm

 Materiał: Silikon medyczny

 Tryb pracy: Wibrujący

 Funkcje: 7 różnych rodzajów wibracji, 3 tryby falowania główki wibratora, 2 punkty wibrujące

 Kolor: Fioletowy

 Wodoodporny: Tak

 Zasilanie: Baterie - 2 x AAA (baterie nie są dołączone)

 Marka: Pretty Love

 

Do wszystkich akcesoriów erotycznych zalecane jest stosowanie żeli nawilżających.

PRL-05-0420

16 innych produktów w tej samej kategorii: