Pretty Love - Carina

Wysokiej jakości wibrator silikonowy z masażerem łechtaczki.

 

Pretty Love Carina to zmysłowy wibrator króliczek o ogromnych możliwościach stymulujących. Ten luksusowy sex gadżet jest w stanie zabrać Cię w krainę rozkoszy, której jeszcze nie znałaś. Większe ramię tego wibratora służy do penetracji i przekazywanie wibracji wewnątrz pochwy, natomiast mniejsze zakończone wypustkami na wzór króliczych uszy stymuluje łechtaczkę.

Wibrator króliczek wyposażony jest w wygodny uchwyt, który znacznie ułatwia jego użytkowanie. Wibrator posiada aż 7 różnych trybów wibracji oraz 5 prędkości, co pozwala na dostosowanie intensywności drgań idealnie pod siebie. Wszystko to zasila akumulator, który ładuje się za pomocą kabla USB dołączonego w zestawie.

Oryginalny kształt urządzenia zapewnia doskonałą stymulację najgłębszych intymnych obszarów kobiecego ciała. Pretty Love Carina został wykonany z miękkiego i delikatnego w dotyku silikonu medycznego. Powierzchnia wibratora jest aksamitnie gładka, a właściwości silkonu sprawiają że szybko uzyskuje temperaturę zbliżoną do ciała oraz zatrzymuje pozyskane ciepło. Dodatkowo silikon medyczny jest w 100% bezpieczny dla skóry, nie uczula i nie powoduje podrażnień.

 

Specyfikacje:

 Długość: 19,0 cm

 Średnica: 3,3 cm

 Długość aktywna: 11,0 cm

 Materiał: Silikon medyczny

 Tryb pracy: Wibrujący

 Funkcje: 7 różnych trybów i 5 prędkości wibracji.

 Kolor: Różowy

 Wodoodporny: Tak

 Zasilanie: Akumulator

 Ładowanie: USB (kabel dołączony do opakowania)

 Marka: Pretty Love

 

Do wszystkich akcesoriów erotycznych zalecane jest stosowanie żeli nawilżających.

PRL-05-0685

16 innych produktów w tej samej kategorii: